logo
امروز : یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۵:۲۴
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/5/22 ] [ 20 شوال 1443 ]
شناسه خبر : ۲۵۰۷۶
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان:

تبیین دستاوردها و رویش‌های انقلاب برای مردم از رسالت مهم رسانه‌ها‌ است

تبیین-دستاوردها-و-رویش‌های-انقلاب-برای-مردم-از-رسالت-مهم-رسانه‌ها‌-است-
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان گفت: تبیین مناسب و شایسته دستاوردها و رویش‌های انقلاب برای مردم یکی از رسالت‌های اصلی رسانه هاست

به گزارش موج رسا; در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جلسه هم اندیشی و اتاق فکر صداوسیمای مرکز زنجان با موضوع برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در این نشست با تاکید بر تبیین خلاقانه دستاوردهای 43 ساله انقلاب در عرصه‌های مختلف علمی، صنعتی، ایدئولوژیک و خدمت رسانی ، این مهم را یکی از وظایف رسانه‌ها دانست.

لطیفی با تاکید براینکه قلم زدن رسانه در حوزه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان تاثیرگذاری زیادی دارد، افزود: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان مرهون عنایت خداوند متعال و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری و شجاعت ملت قهرمان ایران است و این جشن‌ها هم باید بصورت مردمی و در بطن جامعه انجام شود.

وی با بیان اینکه رویکرد رسانه‌ها باید در جهت تقویت جبهه انقلاب باشد، تصریح کرد:جبهه رسانه‌ای انقلاب و دلسوزان این نظام و کشور باید با دیدی فراجناحی، خلاقانه و جوان پسند در بطن برنامه‌ها به سئوالات و شائبه‌های نسل جوان که از طریق رسانه‌های در اختیار استکبار پخش می‌شود پاسخ منطقی و عقلانی بدهند. 

لطیفی با اشاره به اینکه تبیین مناسب و شایسته دستاوردها و رویش‌های انقلاب برای مردم یکی از رسالت‌های اصلی رسانه هاست گفت: در کنار پرداخت به پیشرفت‌های همه جانبه ایران در حوزه‌های علمی همچون پزشکی ، نانو ، شرکتهای دانش بنیان و حوزه کشاورزی، دفاعی و صنعتی باید از برکات انقلاب اسلامی ایران در مفتضح شدن غرب و رفع استعمار ملت های مظلوم برای مردم تشریح شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هم با بیان اینکه آشنایی نسل جدید با گفتمان انقلاب اسلامی در شرایط کنونی جامعه ضروری است، گفت: نقش بی‌بدیل رسانه‌ها در انجام این رسالت خطیر بر کسی پوشیده نیست وعمل به این مهم میتواند علاوه بر ایجاد امید در جامعه ، توطئه ها و شیطنت‌های دشمنان نظام را خنثی کند.

در این جلسه که فرمانده سپاه ناحیه زنجان، مسئولین سازمانهای اوج و سراج، حوزه هنری، بسیج هنرمندان و بسیج رسانه و همچنین شورای معاونین صداوسیما هم حضور داشتند ، هریک به بیان  دغدغه‌ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود برای تبیین آرمان‌های انقلاب و تقابل با جبهه رسانه‌ای معاند پرداختند .//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *