logo
امروز : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۰
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/30 ] [ 6 شوال 1441 ]

اعمال تحریم‌ها بیانگر درماندگی و استیصال دولتمردان آمریکایی است

امام جمعه و استاندار زنجان تاکید کردند: نشانه دیگری از بغض و کینه آمریکا نمایان شد و این بار تحریم وزیر دانشمند و انقلابی کشور بهمراه فرمانده عزیز و شجاع نیروی انتظامی و ۶ نفر دیگر از فرماندهان ارشد ناجا بیانگر درماندگی و استیصال دولتمردان آمریکایی است.

1960 دستگاه ناوگان حمل و نقل زنجان مشمول طرح نوسازی است

معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: یک هزار و 960 دستگاه از تعداد ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی زنجان مشمول طرح نوسازی است

جهش تولید اولویت جدی مجلس یازدهم است/ ترمیم بودجه در دستور کار مجلس قرار گیرد

منتخب مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت‌ها در بخش‌های مختلف جامعه مشخص است و نیاز به شناسایی اولویت‌های جدید از سوی مجلس شورای اسلامی نیست.

هیچ‌یک از اماکن ورزشی در زنجان برای آغاز فعالیت خود مجوز دریافت نکرده‌اند

مسئول بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه باشگاه‌ها و اماکن ورزشی برای آغاز فعالیت خود باید از اداره بهداشت مجوز دریافت کنند، گفت: تا به امروز هیچ‌یکی از امکان ورزشی برای آغاز فعالیت خود مجوز دریافت نکرده‌اند.

جزئیات برگزاری امتحانات پایان‌ترم و کلاس‌های عملی دانشگاه آزاد زنجان

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با اشاره به افزایش بازه زمانی امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: امتحانات دانشگاه آزاد زنجان از 24 خردادماه تا 20 تیرماه برگزار می‌شود.

پیشرفت 71 درصدی پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان- تهران/ پیگیر اعتبارات مورد نیاز پروژه هستیم

مدیرکل راه آهن استان زنجان با اشاره به اینکه تا به امروز پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان- تهران 71 درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: استانداری پیگیر اخذ اعتبار مورد نیاز پروژه بوده و در صورت تامین اعتبار روند اجرای پروژه ادامه می‌یابد.

تمامی خسارت‌های بخش کشاورزی در زنجان پرداخت شد

مسئول بیمه جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به میزان خسارت وارده شده به محصولات کشاورزی استان زنجان گفت: براساس برآوردهای انجام شده خسارت وارد شده به محصولات زراعی و باغی در استان زنجان 85 میلیارد ریال بوده است.