logo
امروز : یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۶:۰۳
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/14 ] [ 16 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۲۴۹۹۹
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد؛

ضرورت کار کارشناسی بیشتر برای اجرای کوپنی شدن نان/ رضایتمندی مردم باید خروجی کوپنی شدن نان باشد

ضرورت-کار-کارشناسی-بیشتر-برای-اجرای-کوپنی-شدن-نان-رضایتمندی-مردم-باید-خروجی-کوپنی-شدن-نان-باشد
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی برضرورت کار کارشناسی بیشتر برای اجرای کوپنی شدن نان تاکید کرد و گفت: برای اجرای این طرح ها زوایای مختلف باید سنجیده شود.

حجت الاسلام مهدی باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: اجرای طرح خرید نان به صورت بن کارت باید در درجه اول بتواند مشکلات و نگرانی‌های مردم را حل کند.

وی با بیان اینکه برای اجرای طرح‌ها باید میزان توانمندی دولت نیز  مورد توجه باشد، افزود: در گام‌ نخست باید میزان رضایتمندی مردم در خروجی کار در نظر گرفته شود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی برضرورت اجرای موثر طرح بن کارت نان تاکید کرد و گفت: توانمندی دولت در اجرای صحیح و بدون مشکل از دغدغه‌های نمایندگان برای اجرای این طرح در کشور است .

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در اجرای چنین طرح‌هایی باید به آسیب‌ها و تبعات اجتماعی آن توجه کرده و میزان رضایتمندی اقشارآسیب پذیر و افراد کم در آمد در جامعه مورد توجه باشد.

حجت‌الاسلام باقری برضرورت حفظ شان و جایگاه مردم در نحوه اجرای کوپنی شدن نان تاکید کرد و گفت: این طرح باید با در نظر گرفتن وضعیت و شرایط اقتصادی امروز جامعه اجرا شده و دغدغه دیگری برای مردم نیافریند.

وی با اشاره به برخی تبعات اجرای طرح بنزین در کشور، بیان داشت: عدم ثبات، تغییرات و عدم تخصیص سهمیه برای اقشار آسیب پذیر موجب نارضایتی اجتماعی مردم شد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به شخصه موافق اجرای این نوع طرح‌ها نیستم‌ چرا که معتقدم باید به دنبال راهکارهای اجرایی‌تری بود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی برضرورت کار کارشناسی بیشتر برای اجرای کوپنی شدن نان تاکید کرد و افزود: برای اجرای این طرح‌ها زوایای مختلف باید سنجیده شود.

حجت‌الاسلام باقری بیان داشت: نباید طرحی را اجرا کرد که مشکل و دغدغه آن متوجه اقشار ضعیف و کم درآمد باشد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *