logo
امروز : جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/5/27 ] [ 25 شوال 1443 ]
شناسه خبر : ۲۴۹۱۱

درخشش ۱۴ عضو کانون پرورش فکری زنجان در هشتمین دوسالانه هنرهای تجسمی «آفرینش»

درخشش-۱۴-عضو-کانون-پرورش-فکری-زنجان-در-هشتمین-دوسالانه-هنرهای-تجسمی-«آفرینش»
۸ برگزیده و ۶ شایسته تقدیر، سهم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان از هشتمین دوسالانه هنرهای تجسمی «آفرینش» در 4 رشته نقاشی، سفالگری، خوشنویسی و عکاسی بود.

به گزارش موج رسا; به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان، در مجموع ۲۹۳۹ اثر در 4 رشته نقاشی، سفالگری، خوشنویسی و عکاسی به دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی «آفرینش»ارسال شده بود که از آن میان ۱۱۴ اثر به عنوان برگزیده و ۱۱۶ اثر شایسته قدردانی شناخته شدند و سهم کانون پرورش فکری استان زنجان ۸ برگزیده و ۶ شایسته تقدیر بود.

هیات داوران رشته «نقاشی» شامل نادر موسوی‌فاطمی، معصومه فاضلی‌مقدس و ندا محققی از میان ۷۷۰ اثر انتخابی در مرحله اول در 6 گروه سنی در مجموع ۳۷ اثر را به عنوان برگزیده و ۳۴ اثر را شایسته قدردانی معرفی کردند.

همچنین هیات داوران بخش «سفالگری» شامل عبدالعظیم آذرخیل، هدی محسنی و نغمه معنوی‌راد از میان ۳۱۲ اثر در 6 گروه سنی در مجموع ۲۶ اثر را به عنوان برگزیده و ۳۳ اثر را شایسته قدردانی دانستند.

در رشته «خوشنویسی» نیز هیات داوران شامل ربابه حسین‌پور، عطیه رستمی‌زاده و عارفه هدایت از میان ۳۲۶ اثر در 5 گروه سنی در مجموع ۳۱ اثر را به عنوان برگزیده و ۲۹ اثر را شایسته قدردانی شناختند.

هیات داوران رشته «عکاسی» نیز شامل بهنام زهری‌سامیان، مامک یحیی‌پور و سمیرا صحرانورد از میان ۲۸۰ اثر انتخابی در مرحله اول در 4 گروه سنی در مجموع ۲۰ اثر را به عنوان برگزیده و ۲۰ اثر را شایسته قدردانی معرفی کردند.

اعضای برگزیده و شایسته تقدیر کانون پرورش فکری استان زنجان در 4 رشته به قرار زیر است:

*‌ برگزیدگان رشته نقاشی:

امیرسام حسنی ۷ ساله از مجتمع فرهنگی- هنری کانون زنجان با مربیگری لیلا خان‌بابایی «برگزیده»

زهرا سهرابی ۱۱ساله از مرکز فرهنگی- هنری زرین‌آباد با مربیگری سیده فاطمه حسینی «شایسته تقدیر»

*‌ برگزیدگان رشته خوشنویسی:

سِلدا طوماری ۱۰ساله  از مرکز فرهنگی- هنری شماره یک به مربیگری حمیده فتحی «برگزیده»

محمدجواد محدی ۱۴ساله از مرکز فرهنگی- هنری سلطانیه به مربیگری ملیحه رجبی «برگزیده»

حدیثه نصرتی ۲۱ساله از مجتمع فرهنگی- هنری کانون زنجان به مربیگری فاطمه محبوبی «شایسته تقدیر»

*‌ برگزیدگان رشته سفالگری:

مائده دنیایی ۱۵ساله از مجتمع فرهنگی- هنری کانون زنجان به مربیگری هدی عندلیبی «شایسته تقدیر»

مائده نیساری ۲۲ ساله از مرکز فرهنگی- هنری آب‌بر به مربیگری زهرا حیدری «شایسته تقدیر»

نیلوفر فلسفی ۲۰ ساله از مجتمع فرهنگی- هنری کانون زنجان به مربیگری هدی عندلیبی «شایسته تقدیر»

*‌ برگزیدگان رشته عکاسی:

ایلیا ژاله‌کرمی ۱۰ساله از مرکز فرهنگی- هنری شماره یک با مربیگری حمیده فتحی «برگزیده»

شکیبا رستمی ۱۱ساله از مرکز فرهنگی- هنری خرمدره با مربیگری سعیده صباغی «برگزیده»

نسیم کامیاب ۱۷ساله از مرکز فرهنگی- هنری قیدار با مربیگری مهناز عبدالهی «برگزیده»

حمیدرضا روشانی ۱۹ساله از مرکز فرهنگی- هنری قیدار با مربیگری مهناز عبدالهی «برگزیده»

منصور منصوری‌مقدم ۱۸ساله از مرکز فرهنگی- هنری قیدار با مربیگری مهناز عبدالهی «برگزیده»

مران کامیاب ۱۹ساله از مرکز فرهنگی- هنری قیدار با مربیگری مهناز عبدالهی «شایسته تقدیر»

هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش» از سوی اداره کل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.// آ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *