logo
امروز : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/8 ] [ 24 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۲۴۹۱

بازدید نماینده زنجان از صدا و سیمای مرکز زنجان/ طرح "حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی" به تصویب رسید

بازدید-نماینده-زنجان-از-صدا-و-سیمای-مرکز-زنجان-طرح-"حمایت-از-هنرمندان-و-استادکاران-صنایع-دستی"-به-تصویب-رسید

علی وقف چی،نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی مستقیم با مردم در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه اشراق شرکت کرده و از این مرکز بازدید کرد.

به گزارش موج رسا; نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه گفتگوی زنده خبری شبکه اشراق، به تشریح برنامه ها و اولویت های توسعه استان پرداخت.

علی وقف چی با اشاره به اینکه صنایع دستی به دلیل هنری و بومی بودن صبغه فرهنگی دارد و به این دلیل، از این صنایع باید حمایت بیشتری شود،افزود: یکی از راه های اشتغال سریع و کم هزینه و ارزش افزوده بالا در استان نیز حمایت از صنایع دستی مانند مس، فرش و دیگر محصولات صنایع دستی می باشد که نیاز به زمان بیشتری هم برای تولید ندارند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در ادامه به تصویب کلیات طرح "حمایت از هنرمندان و استادکاران صنایع دستی" اشاره کرد و گفت: خوشبختانه این طرح با رأی 88 درصدی نمایندگان مجلس به تصویب رسید.

 وی همچنین به برنامه هایی که در اولویت پیگیری نمایندگان استان می باشد اشاره کرد و گفت: ارزش افزوده بخش صنعت بسيار بالاتر از بخشهاي ديگر بوده و همچنين اشتغال ايجاده شده حاصل از راه اندازي واحدهاي صنعتي بالاست، پس اولويت نخست توسعه استان با محور صنعت مي باشد.

وی در ادامه افزود: محصولات کشاورزی استان مانند زیتون،سیر،کشمش و دیگر محصولات از لحاظ کیفی و کمی منحصر به فرد است و همین باعث شده تا صنعت کشاورزی، اولویت دوم پیگیری های نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی باشد.

نماینده زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی پس از برنامه گفتگوی ویژه خبری، بازدید کوتاهی از ساختمان پخش انجام داده و از خدمات و تلاشهای خستگی ناپذیر مدیران و کارمنان صدا و سیمای مرکز زنجان قدردانی کرد.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *