logo
امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۸:۲۷
[ شناسه خبر : ۲۴۸۳۳ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 3 دقیقه ]
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان:

حاج قاسم با ولایتمداری و تکیه بر نیروی مردمی، پوزه استکبار را به خاک مالید

حاج-قاسم-با-ولایتمداری-و-تکیه-بر-نیروی-مردمی،-پوزه-استکبار-را-به-خاک-مالید
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه شهید سلیمانی در ولایتمداری خود در بحرانی ترین شرایط منطقه مجاهدت کرده و پوزه جبهه استکبار را به خاک مالید، گفت: ایشان در گزارشی که به رهبر معظم انقلاب ارائه دادند، گفتند که ماموریتی که به سرباز داده بودید را اجرا کردیم.

به گزارش موج رسا; سردار جهانبخش کرمی، یک‌شنبه شب(12 دی) در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور سردار حسن پلارک، همرزم شهید سلیمانی در حسینیه اعظم زنجان برگزار شد، اظهار داشت: روایت است که حضرت زهرا(س) روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه بر سر مزار شهدا می‌رفتند و در آنجا ضمن زیارت و قرائت قرآن و دعا از تربت پاک شهیدان، تسبیه درست کرده و ذکر می‌گفتند تا نام و یاد شهدا برای همیشه زنده بماند.

وی با بیان اینکه سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی هیج وقت فراموش نخواهد شد، خاطرنشان کرد: چند هفته‌ای است که مردم پایتخت شور و شعور حسینی در حسینیه‌ها، مساجد و اماکن متبرکه در نقاط مختلف استان با شور حسینی، ایام فاطمیه و همچنین ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشته‌اند.

کرمی افزود: مردم با رزمایش کمک مومنانه، صحنه‌های زیبایی خلق کرده و به سیره شهید سلیمانی عمل کردند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه سردار سلیمانی، عاشق و سرباز ولایت بود، گفت: ولایتمداری حاج قاسم با توکل و توسل بر خداوند و تکیه بر مردم و جوانان بود.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی در ولایتمداری خود در بحرانی‌ترین شرایط منطقه مجاهدت کرده و پوزه جبهه استکبار را به خاک مالید، اظهار داشت: ایشان در گزارشی که به رهبر معظم انقلاب ارائه دادند، گفتند که ماموریتی که به سرباز داده بودید را اجرا کردیم.

کرمی با اشاره به وصیت‌نامه شهید حاج قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: آن شهید بزرگوار سفارش می‌کند که خیمه ولایت را رها نکنید و دور این خیمه بچرخید چرا که دشمن می‌خواهد این خیمه را به آتش بکشد و در این صورت، چیزی باقی نمی‌ماند و قرآن نیز آسیب می‌بیند.

وی با اشاره به فرمایش امام راحل مبنی بر اینکه حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی از اوجب واجبات است، افزود: شهید سلیمانی گفت که امروز قرارگاه حسین ابن علی(ع) ایران است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه سردار سلیمانی به نیروهای خود ابلاغ می‌کرد که هر کجا که می‌جنگید، جان و مال مردم نباید آسیب ببیند، گفت: شهید سلیمانی می‌گفت که جان ما فدای مردم مظلوم منطقه است.

وی با اشاره به تکیه حاج قاسم به نیروهای مردمی اظهار داشت: شهید سلیمانی در سیل خوزستان، موکب‌ها، بسیج، مردم و نیروهای حشدالشعبی را مامور کرده بود که کمک کنند.

کرمی تصریح کرد: سردار سلیمانی با تکیه بر قدرت مردم موفق شد در سوریه، لبنان، غزه، عراق و یمن و دیگر کشورها بسیج جهان اسلام که فرموده امام راحل بود را راه‌اندازی کند که امروز بسیج مردمی با نوای دلنشین شکل گرفته و با عزت و ابهت، پوزه دشمن را به خاک مالیده است.

وی تصریح کرد: امروز جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و قدرت قرار دارد و دشمن، کوله بار خود را بسته و از کشورهای منطقه فرار می‌کند.// آ

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر