logo
امروز : یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۶:۰۲
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/14 ] [ 16 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۲۴۵۲۲
دادستان زنجان خبرداد

رسیدگی به ۱۳ و ۱۰۰ پرونده مرتبط با مواد مخدر در استان زنجان

رسیدگی-به-۱۳-و-۱۰۰-پرونده-مرتبط-با-مواد-مخدر-در-استان-زنجان
دادستان زنجان با اشاره فعالیت دستگاه‌های مختلف در مبارزه با مواد مخدر گفت: در دستگاه قضایی به ۱۳ هزار و ۱۰۰ پرونده مرتبط با مواد مخدر رسیدگی شده است.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام علی کرمی امروز در سومین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به عملکرد کمیته حقوقی ستاد مبارزه با مواد مخدر، اظهار کرد: یکسان سازی مجازات‌ها و رویه‌های دادرسی یکی از برنامه‌های کمیته حقوقی شورای مبارزه با مواد مخدر استان زنجان بوده است.

وی با بیان اینکه به ۱۳ هزار و ۱۰۰ پرونده در خصوص مبارزه با مواد مخدر و پرونده‌های مرتبط با مواد مخدر در دستگاه قضایی رسیدگی شده است، ابراز کرد: این پرونده‌ها منجر به اجرا حکم در اجرا احکام دستگاه قضایی می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب زنجان با بیان اینکه دستگاه‌های مختلفی در راستای مبارزه با مواد مخدر فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: سازمان اطلاعات سپاه، اداره کل اطلاعات و پلیس مبارزه با مواد مخدر در این راستا فعالیت‌های خوبی داشته‌اند.

وی با بیان اینکه کنترل مجرمان حرفه‌ای در زندان به صورت دقیق انجام می‌شود، عنوان کرد: در استان زنجان در راستای جمع آوری معتادان متجاهر اقدامات خوبی شده است.

کرمی با بیان اینکه به هیچ عنوان نباید معتادان بیش از سه ماه در کمپ‌ها نگه‌ داشته شوند، خاطر نشان کرد: متاسفانه بانک اطلاعاتی معتادان متجاهر در استان زنجان وجود ندارد.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *