logo
امروز : جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۵:۵۸
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/6/9 ] [ 20 ذو القعدة 1444 ]
[ شناسه خبر : ۲۴۴۴۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
استاندار زنجان در گفت و گو با موج رسا:

حل مشکل زمین شرکت‌های دانش بنیان زنجان در دستور کار است

حل-مشکل-زمین-شرکت‌های-دانش-بنیان-زنجان-در-دستور-کار-است
استاندار زنجان با اشاره به مشکل زمین شرکت‌های دانش بنیان گفت: تمام تلاش ما این است که مشکل زمین شرکت‌های دانش بنیان در زنجان برطرف شود.

محسن افشارچی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا در خصوص مشکل چندین ساله زمین شرکت‌های دانش بنیان استان زنجان اظهار کرد: تمام تلاش ما این است که زمینی به ابعاد ۳۰ هکتار برای استقرار شرکت‌های دانش بنیان در نظر گرفته شود.

وی تصریح کرد: همچنین تصمیم‌هایی برای ایجاد تسهیلات برای شرکت‌های دانش بنیان در پارک دانشگاه تحصیلات تکمیلی استان زنجان در نظر گرفته شده است.

استاندار زنجان ابراز کرد: تمام تلاشمان را در تامین زمین‌های مورد نیاز برای استقرار شرکت‌های دانش بنیان انجام می‌دهیم. 

وی بیان داشت: برای حل مشکل زمین‌های شرکت‌های دانش بنیان کمی نیاز به زمان داریم اما رفع این مشکلات را در دستور کار خودقرار دادیم.

افشارچی با اشاره به اهداف پارک‌های علم و فناوری در خصوص حمایت از ایده‌ها و پژوهش‌‌ها ابراز کرد: پارک علم و فناوری با حمایت از ایده‌ها می‌تواند آن‌ها را به سمت موفقیت سوق دهد.

وی با بیان اینکه اول باید بسنجیم که شرکت‌های دانش بنیان و جوانان فعال در این شرکت‌ها چقدر می‌توانند در اقتصاد استان تاثیر داشته باشند اظهار کرد: امروز در نمایشگاه اقدامات و تولیدات برجسته برخی از شرکت‌ها را دیدم که کارهای بسیار خوبی انجام دادند.

استاندار زنجان با تاکید براینکه باید ببینیم چقدر از ایده‌ها و تولیدات شرکت‌های دانش بنیان می‌تواند به ثروت تبدیل شود تصریح کرد: بعد از این اتفاق و اطلاع از جایگاه استان باید در استفاده از ظرفیت‌های جوانان فعال در این حوزه هدفگذاری کرد.//ع

انتهای پیام/

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر