logo
امروز : چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲:۰۰
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/5/25 ] [ 23 شوال 1443 ]
شناسه خبر : ۲۴۳۹۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان:

استان زنجان 35 شهید دانشجو تقدیم انقلاب اسلامی کرده است

استان-زنجان-35-شهید-دانشجو-تقدیم-انقلاب-اسلامی-کرده-است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: استان زنجان در دوران دفاع مقدس 35 شهید دانشجو تقدیم انقلاب اسلامی و حفظ آرمان‌های امام خمینی(ره) کرده است.

به گزارش موج رسا; و به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید استان زنجان علی کاظمی ضمن تبریک روز دانشجو به دانشجویان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهدای دانشجو، اظهار کرد: شهدای دانشجو پیشگامان انقلاب اسلامی هستند که برای حفظ اقتدار کشور در همه عرصه‌ها تلاش کردند.

وی با تاکید بر اینکه همه دانشجویان به‌ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر، به عنوان سرمایه‌های علمی باید ادامه دهنده راه شهدای دانشجو باشند، افزود: دانشجویان باید در راستای تحقق آرمان‌های شهدا و امام شهدا در سنگر علم و دانش تلاش کرده و کشور را به سمت خودکفایی هدایت کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با اشاره به نقش حائز اهمیت و سازنده دانشجو چه در دوران انقلاب و چه در عصر حاضر، تصریح کرد: در طول 4 دهه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دانشجویان همواره در جبهه‌های جنگ تحمیلی، جنگ نرم، سنگر علم و فناوری با وجود تحریم‌های ناجوانمردانه دشمنان حضور موثر و هوشمندانه‌ای داشته‌ و برای کشور عزت و افتخار آفریدند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *