logo
امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/16 ] [ 18 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۲۴۲۴۹

مایکل کوهن: اگر ترامپ در انتخابات شرکت کند باز هم شکست خواهد خورد

مایکل-کوهن:-اگر-ترامپ-در-انتخابات-شرکت-کند-باز-هم-شکست-خواهد-خورد
وکیل سابق ترامپ که به تازگی دوران محکومتیش به پایان رسیده است تاکید کرد که اگر وی دوباره نامزد انتخابات شود باز هم شکست خواهد خورد.

به گزارش موج رسا; «مایکل کوهن» وکیل سابق «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا می‌گوید که اگر او دوباره در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شود باز هم شکست خواهد خورد. 

کوهن که به خاطر اقداماتش در زمانی که برای ترامپ کار می‌کرد محکوم به سه سال زندان شده بود در مصاحبه با شبکه ان بی سی از چهل و پنجمین رئیس جمهور سابق آمریکا به شدت انتقاد کرد. 

کوهن افزود: یکی از کارهای اشتباهی که ترامپ انجام داد دروغ بزرگی بود که درباره دزدیده شدن انتخابات ریاست جمهوری 2020 گفت. 

وکیل سابق ترامپ در ادامه گفت: نتیجه انتخابات دزدیده نشد. اگر او در انتخابات 2024 ببازد این دروغ بزرگ چه خواهد شد؟ 

کوهن به خاطر زد و بند مالی به نفع ترامپ و دروغ گفتن به کنگره یک سال را پشت میله های زندان بود. وی بقیه دوران محکومیت سه ساله خود را در حبس خانگی گذرانده است. محکومیت وی هفته گذشته به پایان رسید. 

کوهن بیشتر اتهامات خود را پذیرفته بود. مهم‌ترین اتهام او مربوط به انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکاست.

کوهن متهم بود که در جریان مبارزات انتخاباتی به دو زن حق‌السکوت داده بود. این زنان مدعی بودند که با دونالد ترامپ رابطه جنسی داشتند و در ازای گرفتن پول قبول کردند که درباره این موضوع در جریان مبارزات انتخاباتی سکوت کنند.

روابط کوهن با ترمپ در سال 2018 تیره شد و او اکنون می‌گوید که با دادستانی منطقه منهتن نیویورک برای تحقیق از سازمان ترامپ همکاری می‌کند. 

وی افزود: اگر آنها(دادستانی) بخواهند مطمئنم که همین فردا می‌توانند ترامپ را متهم کنند و موفق خواهند شد. /فارس

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *