logo
امروز : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۹:۳۱
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/17 ] [ 19 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۲۴۲۴۵
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان:

نمایشگاه‌های برق و الکترونیک و کارخانه‌های نوآوری در زنجان برگزار می‌شود

نمایشگاه‌های-برق-و-الکترونیک-و-کارخانه‌های-نوآوری-در-زنجان-برگزار-می‌شود
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان گفت: نمایشگاه‌های برق و الکترونیک و کارخانه‌های نوآوری در زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش موج رسا; سید رضا قندیلی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای امسال نمایشگاه‌های برگزار شده در مجموعه بین‌المللی کاسپین زنجان تخصصی بوده و فروش مواد غذایی در کنار برگزاری این نمایشگاه‌ها حذف شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون نمایشگاه‌های خودرو، لوازم خانگی و مبلمان در این مکان برگزار شده است، افزود: قرار دادن غرفه‌های مواد غذایی در کنار نمایشگاه‌های تخصصی اثر تخریبی دارد که تلاش شده است تا جلوی برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در زنجان گرفته شود.

این مسئول از برگزاری نمایشگاه خودرو و پژوهش در زنجان خبرداد و گفت: هر کدام از این نمایشگاه‌ها به صورت تخصصی و با ورودی و خروجی مجزا برگزار می‌شود.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی کافی شاپ مدرن در محل نمایشگاه کاسپین زنجان خبرداد و گفت: این کافی شاپ باید در شان و تشریفات میهمانان خارجی در این محل راه‌اندازی شود.

قندیلی با اشاره به ارائه خدمات موسسه روزبه به شرکت کنندگان در محل این نمایشگاه، بیان داشت: مواد غذایی مورد نیاز غرفه‌داران به صورت بسته بندی ارائه می‌شود و از فروش شیرینی، پاستیل و زیتون همزمان با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی جلوگیری می‌شود.

وی گفت: یک هئیت تجاری به استان‌های اربیل و سلمانیه عراق اعزام می‌شود که با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان هر شرکت و هئیت تجاری که اعلام آمادگی کند از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی استان یارانه حمایتی 20 میلیون تومانی دریافت می‌کند.

استان زنجان

این مسئول ادامه داد: برگزاری نشست مشترک با هئیت‌های ساختمانی، مشارکت در پروژه‌های عمرانی، حضور در اتاق تجارت اربیل و سلمانیه از برنامه‌های این هئیت تجاری است که مجموعه نمایشگاهی کاسپین زنجان تلاش دارد تا هئیت‌های تجاری زنجان نیز به این سفر اعزام شوند.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان یادآور شد: نمایشگاه کاسپین زنجان نمایشگاه تخصصی و متولی برگزاری نمایشگاه‌های مختلف بوده و زمینه توسعه آن در 5 سال آینده فراهم می‌شود.

قندیلی با بیان اینکه احداث هتل تجاری و نمایشگاهی در منطقه شمالغرب یکی از نیازهای اساسی محسوب می‌شود، افزود: رونق نمایشگاه‌ها موجب رونق رفت و آمد و در نتیجه منجر به افزایش فعالیت فرودگاه زنجان می‌شود.

وی از اضافه شدن عناوین نمایشگاهی با توجه به ظرفیت‌های موجود به نمایشگاه کاسپین زنجان خبرداد و گفت: نمایشگاه‌های برق و الکترونیک و کارخانه‌های نوآوری در زنجان برگزار می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: هر تحولی در استان باید از مسیر نمایشگاه بگذرد که ضروری است همت لازم در استان به وجود آید تا شاهد تحولات خوبی در استان زنجان باشیم.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان برضرورت برگزاری نمایشگاه‌های فرصت‌های سرمایه‌گذاری، بانک، بیمه و بورس در استان تاکید کرد و گفت: برای اطلاع رسانی مطلوب در زمینه برگزاری نمایشگاه‌ها، وب سایت این مجموعه در حال آماده سازی است.

استان زنجان

قندیلی از افزایش تبلیغات در زمان برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی خبرداد و گفت: در این زمینه با شرکت شهرک‌های صنعتی توافقاتی انجام شده است.

وی مردم استان زنجان را اهل بازدید از نمایشگاه عنوان کرد و گفت: باید به حرکت مردم زنجان جهت دهیم تا به صورت تخصصی در نمایشگاه‌ها حضور یابند.

این مسئول تصریح کرد: در برگزاری نمایشگاه‌ها ملاک ما تعداد بازدیده کننده نیست بلکه ثبت سفارشات بزرگ در نمایشگاه‌های تخصصی، حضور بازدیده کننده هدف و تولید کننده موثر در نمایشگاه از اولویت‌ها در این زمینه محسوب می‌شود.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان از افزایش کیفیت برگزاری نمایشگاه کاسپین زنجان خبرداد و گفت: باید تمام نیازهای شرکت کنندگان در نمایشگاه‌ها تامین شود.

وی در پایان تاکید کرد: نمایشگاه‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاریهای برگزار می‌شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *