logo
امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/16 ] [ 18 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۲۴۱۳۹
مدیر موسسه علمی- آموزشی رزمندگان اسلام و راهیان کوثر استان زنجان در گفت‌وگو با موج رسا:

مدارس نمونه بسیج از امروز به‌صورت نیمه‌حضوری بازگشایی شد+ تصاویر

مدارس-نمونه-بسیج-از-امروز-به‌صورت-نیمه‌حضوری-بازگشایی-شد+-تصاویر
مدیر موسسه علمی– آموزشی رزمندگان اسلام و راهیان کوثر استان زنجان با اشاره به بازگشایی مدارس نمونه بسیج از امروز اول آذر گفت: طبق دستورالعمل جدید اعلامی از سوی وزارت آموزش و پرورش، آمادگی این را داشتیم که تمام کلاس‌ها و مقاطع را به‌صورت نیمه‌حضوری برگزار کنیم.

مسعود رمرودی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: مدارس موسسه علمی- آموزشی رزمندگان اسلام در سطح استان با نگاه تربیتی، فرهنگی، علمی و آموزشی در خدمت دانش‌آموزان و خانواده آن‌ها هستند.

وی با بیان اینکه کادر آموزشی مدارس موسسه علمی– آموزشی رزمندگان اسلام نیز با نگاهی که مجموعه نسبت به مقوله آموزش، تربیت و فرهنگ دارد، انتخاب شده‌اند، خاطرنشان کرد: مدارس رزمندگان اسلام استان زنجان با همت مدیران، معلمان و کادر اجرایی آموزشگاه‌ها در برنامه‌های سال گذشته به عنوان موفق‌ترین موسسه در عرصه مدرسه‌داری در سطح کشور انتخاب شد.

رمرودی با اشاره به شیوه برگزاری کلاس‌ها در سال تحصیلی جاری گفت: با توجه به استقبال اولیا و زمینه‌ای که در سطح مدارس ایجاد شده، کلاس‌های مقطع ابتدایی از نیمه دوم مهرماه به‌صورت نیمه‌حضوری آغاز به کار کرده بود که استقبلال خیلی خوبی هم از طرف دانش‌آموزان و والدین شده بود.

مدیر موسسه علمی– آموزشی رزمندگان اسلام و راهیان کوثر استان زنجان افزود: کلاس‌های مقطع دبیرستان از نیمه دوم آبان آغاز به کار کرد که استقبال مناسبی هم در این مقطع از طرف اولیا و دانش‌آموزان انجام شد و از امروز (دوشنبه اول آذر) نیز طبق دستورالعمل جدید اعلامی از سوی وزارت آموزش و پرورش، آمادگی این را داشتیم که تمام کلاس‌ها و مقاطع را به‌صورت نیمه‌حضوری برگزار کنیم.

وی در خصوص افزایش تعداد دانش‌آموزان مدارس نمونه بسیج در سال جاری اظهار کرد: به‌رغم کاهش تعداد دانش‌آموزان برخی مدارس، امسال با توجه به وجود زمینه لازم، افزیش ظرفیت را گرفتیم.

رمرودی با بیان اینکه استقبال زیادی در سال جاری برای ورود دانش‌آموزان به مدارس موسسه رزمندگان صورت گرفت، خاطرنشان کرد: حدود 1000 نفر نیز به دلیل کمبود فضای آموزشی در پشت درب‌های مدارس موسسه به عنوان ذخیره، منتظر بودند.

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *