logo
امروز : پنجشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰:۰۷
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/18 ] [ 20 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۲۳۷۱۱
سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان در گفت‌وگو با موج رسا:

فردا در خصوص شهردار زنجان تصمیم‌گیری می‌شود

فردا-در-خصوص-شهردار-زنجان-تصمیم‌گیری-می‌شود
سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به عدم تایید عباس راشاد به عنوان شهردار زنجان گفت: شورای اسلامی شهر نسبت به این موضوع در جلسه غیرعلنی فردا (سه‌شنبه ۴ آبان) تصمیم‌گیری می‌کند.

حسین حمزه‌لوپاک در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: عباس راشاد در جلسه علنی ۲۹ شهریور امسال با ۵ رای اعضای شورا به عنوان شهردار زنجان انتخاب و جهت صدور حکم به وزارت کشور معرفی شده بود.

وی خاطرنشان کرد: در واپسین لحظات وقت اداری روز دوشنبه (۳آبان) نامه مربوط به عدم تایید شهردار زنجان به شورای شهر واصل شد.

حمزه‌لوپاک با بیان اینکه عدم داشتن سوابق مدیریتی مرتبط، دلیل عدم صدور حکم شهردار زنجان عنوان شده است، افزود: شورا در جلسه غیرعلنی فردا (سه‌شنبه ۴ آبان) در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان در خصوص ادامه فعالیت منصور سلطانی‌محمدی به عنوان سرپرست شهرداری زنجان گفت: حکم سرپرست شهرداری زنجان در ۱۴ مرداد صادر شده مدت آن طبق قانون ۳ ماهه است و تا ۱۴ آبان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه شورا از عملکرد سرپرست شهرداری زنجان طی این مدت، رضایت دارد، اظهار کرد: در صورت نیاز تا انتخاب شهردار، حکم سرپرست فعلی شهرداری طبق قانون به مدت ۳ ماه دیگر تمدید می‌شود.

حمزه‌لوپاک با بیان اینکه سرپرست شهرداری زنجان کماکان با قوت به کار خود ادامه می‌دهد، خاطرنشان کرد: طی روزهای آتی، گزارشی از عملکرد شورا و شهرداری در ماه‌های اخیر به شهروندان ارائه می‌شود.

وی افزود: شورای شهر نهایت تلاش خود را برای انتخاب هرچه سریعتر شهردار به کار می‌بندد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر زنجان در پاسخ به اینکه آیا شهردار از بین گزینه‌هایی که قبلاً بودند انتخاب خواهد شد، گفت: همه چیز به تصمیمات اعضای شورا در جلسه فردا بستگی دارد.//آ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *