logo
امروز : دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/5/16 ] [ 14 شوال 1443 ]
شناسه خبر : ۲۳۵۷۳

یادواره شهدای تیپ 36 سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان برگزار شد

یادواره-شهدای-تیپ-36-سپاه-انصارالمهدی(عج)-استان-زنجان-برگزار-شد
یادواره شهدای تیپ 36 سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با حضور مسئولان استانی و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا در زنجان برگزار شد.

به گزارش موج رسا; سردار محمود‌عباسی از فرماندهان دوران دفاع مقدس امروز در این مراسم با اشاره به اینکه امروز به برکت خون شهدا، جانبازان و ایثارگران امنیت در تمامی مرزهای کشور برقرار است.

وی با تاکید براینکه امنیت کشور به راحتی بدست نیامده است ادامه داد: برای تامین امنیت کشورمان خون‌های زیادی ریخته شده است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به نقش رزمندگان استان زنجان در دوران دفاع مقدس گفت: نیروهای زنجان در آزادسازی خرمشهر نقش داشتند و بسیار تاثیر گذار بودند به طوریکه در عمليات بيت المقدس گردان‌هاي زنجاني از اولين گردان‌هايي بودند كه وارد خرمشهر شدند.

وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس امنیتی در منطقه شمالغرب کشور وجود نداشت افزود: رزمندگان برای تامین امنیت کشور در این منطقه تلاش‌های زیادی کردند و امروز به برکت خون شهدا و هوشیاری نیروهای مسلح شاهد امنیت پایدار در مرزهای کشور به ویژه در منطقه شمالغرب کشور هستیم.

سردار عباسی با بیان اینکه فرمانده زیادی در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیدند گفت: جوانان امروز ادامه دهنده راه آنها هستند و امروز این جوانان هستند که راست قامت در برابر دشمن ایستادند.

 

وی با تاکید براینکه بعد از تشكيل تيپ ۳۶ انصار المهدي(عج)  در عمليات والفجر ١٠ در منطقه حلبچه‌، سخت‌ترين مرحله عمليات به رزمندگان تيپ محول شده بود ادامه داد: نقش و تاثير نيروهاي زنجاني در منطقه غرب و شمالغرب كشور كمتر از دوران دفاع مقدس نبود.

سردار عباسي با بيان اينكه استان زنجان ٨٢٠ شهيد در منطقه شمالغرب تقديم نظام و انقلاب کرده است خاطرنشان كرد: اين عزيزان شامل نيروهاي سپاه، بسيج، ارتش و نيروي انتظامي بودند.

در پایان این مراسم از خانواده شهدا و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیر شد./ع

یادواره تیپ36 سپاه استان زنجان

یادواره تیپ36 سپاه استان زنجان

یادواره تیپ36 سپاه استان زنجان

یادواره تیپ36 سپاه استان زنجان

یادواره تیپ36 سپاه استان زنجان

یادواره تیپ36 سپاه استان زنجان

یادواره تیپ36 سپاه استان زنجان

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *