logo
امروز : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱:۳۳
امام سجاد(ع): بدا به حال كسى كه يك هايش ( گناهانش ) بر ده هايش (حسناتش ) چيره شود(تحف العقول،281)
[ 2022/1/19 ] [ 15 جمادی الثانیه 1443 ]
شناسه خبر : ۲۳۴۷۳
از سوی هلال احمر زنجان انجام شد؛

توزیع لوازم التحریر به ارزش 530 میلیون ریال در طرح "مهربانی مهر"

توزیع-لوازم-التحریر-به-ارزش-530-میلیون-ریال-در-طرح-"مهربانی-مهر"-
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هلال احمراین استان در قالب طرح ملی "مهربانی مهر" لوازم التحریر، کوله پشتی و کیف کمک‌های اولیه را به ارزش 530 میلیون ریال برای دانش آموزان کم بضاعت با هدف افزایش حمایت توزیع کرد

به گزارش موج رسا; به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، سید قاسم موسوی در جمع  خبرنگاران افزود: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به عنوان متولی آموزش و تربیت جوانان جامعه در راستای اهداف عام المنفعه و امدادی، همواره در تلاش است تا با احیای ارزش‌های خیرخواهانه علاوه بر حمایت از اقشار آسیب پذیر، نسبت به ترویج فرهنگ نیکوکاری در جامعه به ویژه در میان کودکان ، نوجوانان و جوانان گام بردارد.

وی یادآوری کرد: در این میان حمایت از دانش‌آموزان محروم برای ادامه تحصیل با بهره‌گیری از مسئولیت اجتماعی با توجه به مخاطبان خاص سازمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در همین راستا طرح ملی" مهربانی مهر" به منظور حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها و تسکین آلام بشری در سطح استان توسط واحد جوانان اجرایی شد.

موسوی ادامه داد: هدف از اجرای این طرح افزایش حمایت از دانش‌آموزان محروم با بهره‌گیری از مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و ترویج فرهنگ نیکوکاری در میان اعضا و داوطلبان سازمان جوانان هلال احمر است.

 وی با بیان اینکه مجریان طرح ملی مهربانی مهر داوطلبان جوان عضو سازمان جوانان هلال احمر هستند، اظهارداشت: بهره وران این طرح دانش‌آموزان محروم در استان زنجان هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: به همین منظور اعضای جوانان افتخاری هلال احمر با اطلاع رسانی اجرای این طرح به خیرین، مردم نوعدوست و نیکوکاران در سطح استان، توانستند لوازم التحریر، کوله پشتی، کیف کمک‌های اولیه و سایر اقلام مورد نیاز را برای دانش‌آموزان کم برخودار به ارزش 530 میلیون ریال جمع‌آوری کنند.

موسوی با بیان اینکه اجرای طرح ملی مهربانی مهر از ابتدای مهرماه سالجاری آغاز شده است، یادآوری کرد: اجرای آن با هدف تامین اقلام مورد نیاز  برای دانش‌آموزان کم برخوردار تا پایان مهر ماه امسال ادامه دارد.

وی ضمن قدردانی از حضور همیشگی خیرین، نیکوکاران و اعضای جوانان داوطلب هلال احمر، خاطرنشان کرد: سازمان جوانان هلال‌احمر به‌عنوان متولی آموزش و تربیت جوانان جامعه، طرح‌های متنوعی در حمایت از ادامه تحصیل دانش‌آموزان محروم انجام داده واین طرح به دلیل داشتن مخاطبان خاص از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که  امید داریم با یاری توانمندان و خیرین و احیای ارزش‌های بشردوستانه حمایت همه‌جانبه‌ای از سوی جامعه  نیکوکاران دراین طرح صورت گیرد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *