ساعت :  ۱۲:۳۵ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ شناسه خبر : ۲۳۴۵
آخرین اخبار نقل و انتقالات تیم‌های لیگ برتر فوتبال؛

تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ برتر فوتبال بعد از پایان لیگ شانزدهم، تلاش برای تقویت تیم خود را در دستور کار قرار دادند.

به گزارش موج رسا; تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ برتر فوتبال بعد از پایان لیگ شانزدهم، تلاش برای تقویت تیم خود را در دستور کار قرار دادند. 

 در این میان برخی از تیم‌ها با جذب نفرات مطرح و باتجربه به دنبال کسب عنوان قهرمانی و حضور در رتبه‌های بالای جدول بوده و برخی از باشگاه‌ها نیز با توجه به بودجه و امکانات خود سعی دارند با جذب نفرات جوان تیمی آماده را برای باقی ماندن در لیگ مهیا کنند.
 
آخرین اخبار نقل و انتقالات تیم‌های لیگ برتر فوتبال 
 
استقلال:
آبی پوشان پایتخت با توجه به نتایجی که در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا گرفتند به دنبال تقویت تیم خود هستند.از سوی کادرفنی استقلال و اطرافیان این تیم اسامی مختلفی مطرح می شود.
زلزله مدیریتی در استقلال امروز شاید از مهمترین نقل و انتقالات محسوب شود و پس برزه های آن احتما دارد دامن کادر فنی و علی منصوریان را بگیرد اما در مورد گمانه زنی های نقل و انتقالات گزینه های ذیل هنوز درد مظان نقل و انتقال هستند:
 
بازیکنان ورودی: سرور جپاروف، پژمان منتظری، رامین رضاییان، آندرانیک تیموریان، سجاد شهباززاده، مرتضی تبریزی، احسان پهلوان، رحیم زهیوی و داریوش شجاعیان بازیکنان مد نظر استقلال هستند که در این میان روزبه چشمی، فردین نجفی، مهدی قائدی و حسن بیت سعید با استقلال قرارداد امضا کرده اند.
 
بازیکنان خروجی: طاها شریعتی،علیرضا سیار و میعاد یزدانی رسما از جمع آبی پوشان پایتخت جدا شدند و بازیکنانی نظیر فرشید باقری، یعقوب کریمی، هرایر مگویان، محمد حسین کنعانی زادگان، جابر انصاری، حسین حسینی، سید مجید حسینی، امیدنورافکن هم گفته می شود در لیست مازاد این تیم تهرانی قرار دارند.
 
استقلال خوزستان:
آبی پوشان خوزستان با توجه به مشکلات مالی که دارند نتوانستند رضایت هواداران خود را جلب کنند و با وجود جدا شدن پورموسوی سرمربی این تیم لیست مازاد این تیم مملو از اسامی بازیکن است و این یعنی قهرمانان سابق لیگ فقط خروجی دارند.
 
بازیکنان ورودی: با توجه به مشکلات مالی و نبود سرمربی هیچ بازیکنی در لیست ورودی این تیم دیده نمی شود.
 
بازیکنان خروجی: مهدی مومنی، دانیال ماهینی و مهدی زبیدی تنها بازیکنانی هستند که رسما از جمع آبی پوشان خوزستانی جدا شده اند، اما بازیکنانی نظیر  آلوس نانگ، آرش افشین، پیمان شیرزادی، حسن بیت سعید، علی اصغر عاشوری، محمد طیبی و وحید شیخ ویسی هم با توجه به پیشنهادهایی که از تیم های دیگر دارند خواهان جدایی از استقلال خوزستان شدند.
 
پارس جنوبی جم:
این تیم تازه جواز حضور در لیگ برتر هفدهم را بدست آورده است و برخلاف خیلی از تیم های لیگ برتری سعی کرده است با قدرت در بازار نقل و انتقالات فعالیت کند.
 
بازیکنان ورودی: مهدی عبدی، واحد بخشی،مهدی زبیدی، محسن فروزان، ابراهیم صالحی،ایمان سلیمی،احمد گوهری، احسان اسد زادی و میثم نقی زاده قرارداد خود را با این تیم به ثبت رساندند و مسئولان پارس جنوبی در حال مذاکره با علیرضا ابراهیمی،ایگور پراهیچ و میلاد فخرالدینی هستند.
 
بازیکنان خروجی: از تیم پارس جنوبی فقط 2 بازیکن به نام های داود نوشی صوفیانی و محمود خمیسی جدا شده اند.
 
پدیده:
مسئولان تیم فوتبال پدیده برخلاف سایر تیم های لیگ برتری سعی کرده اند با چراغ خاموش در نقل و انتقالات حضور پیدا کنند.
 
بازیکنان ورودی: قاسمی نژاد، مصطفی احمدی و بابک حاتمی بازیکنانی هستند که در فصل نقل و انتقالات به تیم پدیده پیوستند.
 
بازیکنان خروجی: مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده تنها با حسن جعفری فسخ قرارداد کرد.
 
پرسپولیس:
سرخپوشان پایتخت برخلاف رقیب دیرینه خود فصل نقل و انتقالات را با قدرت آغاز کردند، اما رفته رفته سرعت گیرهای مختلفی را پیش روی خود دیدند.
 
بازیکنان ورودی: ابتدای فصل نقل و انتقالات مسئولان پرسپولیس با گادوین منشا و شجاع خلیل زاده و سیامک نعمتی ستاره های لیگ شانزدهم قرارداد امضا کردند و بازیکنان مانند سعید آقایی، سعد ناطق، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، علی حسین رحیمه، امید عالیشاه، احمد نوراللهی و رحیم زهیوی را به عنوان گزینه های احتمالی پیوستند به سرخپوشان پایتخت مطرح شد. شایان مصلح نیز امروز به پرسپولیس پیوست.
 
بازیکنان خروجی: رامین رضاییان، محمدامین آرام طبع، شهاب کرمی، رضا کرملاچعب و حامد آقایی بازیکنانی هستند که از جمع سرخپوشان جدا شدند و طبق شنیده ها از منابع غیر رسمی سروش رفیعی هم به زودی از این تیم جدا می شود.
 
پیکان:
مجید جلالی مانند سال های گذشته سعی کرده است به دور از حواشی فصل نقل و انتقالات را طی کند.
 
بازیکنان ورودی: حجت حق وردی و مهدی مومنی تنها بازیکنانی هستند که جلالی برای ترکیب یازده نفره خود در فصل هفدهم در نظر گرفته است.
 
بازیکنان خروجی: طبق انتظار ستاره های تیم پیکان نظیر گادوین منشا، مهدی شیری، سیاوش یزدانی و سیامک نعمتی در پایان لیگ شانزدهم از این تیم جدا شدند.
 
تراکتورسازی:
خودروسازان تبریزی برخلاف ادوار گذشته لیگ که همیشه با قدرت در فصل نقل و انتقالات فعالیت داشتند به دلیل محرومیت از سوی فیفا با مشکلات جدی رو به رو شده اند.
 
بازیکنان ورودی: فرزاد حاتمی امروز قرارداد خود را با تراکتورسازی امضا کرد.
 
بازیکنان خروجی: ادینیهو در ابتدای لیگ شانزدهم اعلام کرد که دیگر قصد بازی در لیگ ایران را ندارد و رسما از جمع سرخپوشان جدا شد.به غیر از ادینیهو 3 بازیکن دیگر به نام های جاسم کرار، محمدرضا اخباری و سعید آقایی نیز از این تیم جدا شدند.
 
ذوب‌آهن:
سبزپوشان اصفهانی هم شرایط مساعدی را در فصل نقل و انتقالات تجربه نمی کنند و لیست خروجی این تیم شامل نام های بیشتری نسبت به لیست خروجی آن است.
 
بازیکنان ورودی: برخلاف سال های پیش مسئولان ذوب آهن هنوز نتوانسته اند با هیچ بازیکنی برای حضور در این تیم به توافق برسند.
 
بازیکنان خروجی: رضا شکاری، جری بنگستون، حجت حق وردی و مهرداد قنبری  بازیکنانی هستند که به صورت رسمی از جمع سبزپوشان دیار نصف جهان جدا شده اند و زمزمه های جدایی مرتضی تبریزی و احسان پهلوان هم از این تیم به گوش می رسد.
 
سایپا:
مسئولان سایپا با قدرت هر چه تمام تر وارد بازار نقل و انتقالات شدند و در همان ابتدا با علی دایی به عنوان سرمربی قرارداد امضا کردند.
 
بازیکنان ورودی: نارنجی پوشان لیگ برتری توانستند با محمدرضا اخباری، دانیال ماهینی، طاها شریعتی،اسدی،عیاری، آرش رضاوند و محمد عباس زاده قرارداد امضا کنند و به احتمال فراوان تا چند روز آینده مهرداد کفشگری هم به جمع  شاگردان دایی می پیوندد.
 
بازیکنان خروجی: ابراهیم صادقی، عزت اله پورقاز و کاظم برجلو بازیکنانی هستند که علی دایی اعلام کرده است که در لیگ هفدهم نیازی به آنها ندارد.
 
سپاهان:
مسئولان سپاهان اصفهان در بازار نقل و انتقالات بسیار از ستاره های تیم خود را از دست دادند و سعی دارند که با جذب نفرات جایگزین تیم را احیا کنند.
 
بازیکنان ورودی: عزت اله پورقاز، سعید آقایی،شاهین ثاقبی، ساسان انصاری ،سیاوش یزدانی و حسن جعفری بازیکنانی هستند که مسئولان سپاهان توانستند با آنها قرارداد امضا کنند.
 
بازیکنان خروجی: شجاع خلیل زاده، فرید بهزادی کریمی، علی احمدی، جلال عبدی، طالب ریکانی و روشندل، سرور جپاروف و آرمین سهرابیان بازیکنانی هستند که از جمع زرد پوشان اصفهانی جدا شدند.
 
سیاه جامگان:
سیاه پوشان مشهدی شاید تنها تیمی است که کمترین فعالیت را در بازار نقل و انتقالات داشت.
 
محمدحسین عین افشار ، حسین مددی، کریم احمدی و احسان پیرهادی بازیکنانی هستند که به جمع سیاه پوشان مشهدی اضافه شده اند.
 
سپیدرود:
تیم تازه لیگ برتری شده سپیدرود توانسته است که شاکله اصلی تیم خود را حفظ کند و تنها به دنبال تقویت تیم خود باشد.
 
بازیکنان ورودی: میعاد یزدانی،میلاد صادقیان، ایمان صادقی، غلامرضا رضایی و حسین ابراهیمی بازیکنانی هستند که به تیم تازه لیگ برتری شده سپیدرود پیوستند و به احتمال زیاد در چند روز آینده نیز مذاکرات مسئولان این تیم با آندرانیک تیموریان و محمدرضا خلعتبری به نتیجه می رسد.
 
بازیکنان خروجی: تا این لحظه هیچ بازیکنی به صورت رسمی از جمع سپیدرودی ها جدا نشده است اما شنیده ها از منابع غیر رسمی حاکی از آن است که بازیکنانی مانند حامد حاجتی، شایان مصلح، علیرضا نظیف کار، محمد باقر شعبانی و هادی تامینی احتمال دارد از این تیم جدا شوند.
 
فولاد خوزستان:
فولادی ها برخلاف همشهری خود سعی دارند با قدرت در لیگ هفدهم ظاهر شوند.
 
بازیکنان ورودی: گلزاری تنها بازیکنی است که با فولادی ها به توافق رسید است و با بازیکنانی مانند حسن بیت سعید،سوشا مکانی و رحیم زهیوی مسئولان خوزستانی مذاکراتی را داشته اند.
 
بازیکنان خروجی: در ابتدای فصل نقل و انتقالات مهرداد جماعتی و ساسان انصاریاز این تیم جدا شدند و  بازیکنانی مانند بختیار رحمانی، بهرام رشید فرخی، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو، مهرداد طهماسبی، میثم دورقی و  وحید طالب لو اعلام کرده اند که از تیم های دیگر پیشنهاد دارند و می خواهند از این تیم خوزستانی جدا شوند.
 
گسترش فولاد:
این تیم تبریزی که در فصل گذشته شرایط مساعدی نداشت ابتدا هوشنگ نصیرزاده را به عنوان مدیرعامل معرفی کرد هیات مدیره این تیم اعلام کرده است که سعی دارد با قدرت بیشتر در لیگ هفدهم حاضر شود.
 
بازیکنان ورودی: محمدامین حاج محمدی،علی فتحیان، علی زندوی، کاخابر و احمد زنده‌روح بازیکنانی هستند که به طور رسمی با این تیم قرارداد بستند.
 
بازیکنان خروجی: مصطفی اکرامی، محمد نصرتی و مرتضی اسدی بازیکنانی هستند که جمع این تیم تبریز جدا شدند و احتمال دارد در چند روز آینده داریوش شجاعیان نیز با توجه به پیشنهادهایی که از سایر تیم ها دارد از تیم گسترش فولاد جدا شود.
 
نفت آبادان:
مسئولان تیم نفت برخلاف فصل گذشته با قدرت هرچه تمام تر وارد بازار نقل و انتقالات شدند.
 
بازیکنان ورودی: مرتضی اسدی، داود نوشی صوفیانی، امین پورعلی، جاسم کرار، مهرداد جماعتی،فرید بهزادی کریمی، آگوستو سزار، امیدجهانبخش و وحید اسماعیل بیگی بازیکنانی هستند که با تیم نفت آبادان قرارداد امضا کردند و احتمالا در چند روز آینده نیز حسن بیت سعید به جمع زرد پوشان آبادانی اضافه می شود.
 
بازیکنان خروجی: مهدی شادکام،گوی هیان‌ کیم، رشید البی، برونو اولیویرا، علی صلاح هاشم و عقیل اعتمادی بازیکنانی هستند که از تیم نفت آبادان جدا شدند.
 
نفت تهران:
شاید بتوان به جرات گفت تنها تیمی که هنوز نمی دانیم مدیرعامل و کادرفنی آن چه اشخاصی هستند نفت تهران است.نفتی که روزی یکی از مدعیان لیگ برتر بود.
 
بازیکنان ورودی: هنوز بازیکنی با این تیم وارد مذاکره نشده است و اکثر بازیکنان منتظر هستند وضعیت تیم نفت مشخص شود.
 
 
بازیکنان خروجی: با توجه به شرایط تیم نفت بازیکنانی نظیر آندرانیک تیموریان، احمد آل نعمه، محمد قاضی، ایگور پراهیچ، ایمان مبعلی، سجاد شهباززاده، میلاد فخرالدینی اعلام کرده اند که می خواهند از این تیم جدا شوند و آرش رضاوند، رضا اسدی و رضا علیاری هم به طور رسمی از تیم نفت جدا شدند.
 

انتهای پیام/

  • کلیدواژه:
ارسال نظر
5 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات