logo
امروز : جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۵:۲۵
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/6/9 ] [ 20 ذو القعدة 1444 ]
[ شناسه خبر : ۲۳۲۶۹ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]

اصلاحات «سکته راهبردی» کرده است

اصلاحات-«سکته-راهبردی»-کرده-است
فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره فعالیت جریان متبوعش در سپهر سیاسی ایران، گفت: جریان اصلاحات دچار یک سکته راهبردی است.

به گزارش موج رسا; محمدعلی وکیلی فعال سیاسی اصلاح طلب درباره تشکیل دولت سیزدهم به ریاست «سید ابراهیم رئیسی»، گفت: دولتی که الان شکل گرفته در مجموع از این جهت که توزیع سهام بین احزاب سیاسی نکرده و تلاش کرد افرادی که خود شناخت دارد را جمع کند و کابینه را با آنها شکل دهد یک گام رو به جلو بود. از این جهت که کابینه را تبدیل به گوشت قربانی بین احزاب سهم‌خواه نکرده یک امتیاز مهمی بود.

وی تصریح کرد: دولتِ رئیسی در خصوص واکسن تا الان خوب عمل کرده است، در خصوص ذخیره‌سازی کالاهای اساسی خبرهای خیلی خوب دریافت شده که قبل از این خبرهای خوبی نداشتیم.

فعال سیاسی اصلاح طلب همچنین درباره فعالیت جریان متبوعش در سپهر سیاسی ایران، تاکید کرد: جریان دچار یک سکته راهبردی است. از نظر من گفتمان اصلاح‌طلبی آسیب جدی دیده است و یا به عبارت دیگر جریان اصلاح‌طلب دو بال داشت که یک بال چپ اصلاح‌طلبی که حزب اتحاد ملت شدکه این بال آسیب دید، به دلیل اینکه کسانی که بال چپ اصلاح طلبی را الان و در این ۷-۶ ساله گذشته بر عهده گرفتند از مدار اصلاح طلبی در جمهوری اسلامی به مرور خارج شدند.

وکیلی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آینده سیاسی «علی لاریجانی» را چطور می‌بینید؟ گفت:، من فکر می‌کنم لاریجانی نمی‌تواند یک چهره حزبی شود. خیلی‌ها می‌گویند آقای لاریجانی «هاشمی اصلاح‌طلبان» شود یا لیدر شود، به نظر من اینها شوخی است و کسانی که این صحبت‌ها را می‌کنند اصلاً شخصیت او را نمی‌شناسند.

منبع: مشرق

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر