logo
امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/16 ] [ 18 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۲۳۲۶۸
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان زنجان در گفت‌وگو با موج رسا:

407 بسته لوازم‌التحریر به نیت شهدای دانش‌آموز در زنجان اهدا شد

407-بسته-لوازم‌التحریر-به-نیت-شهدای-دانش‌آموز-در-زنجان-اهدا-شد
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان زنجان گفت: 407 بسته لوازم‌التحریر به نیت 407 شهید دانش‌آموز این استان در بین دانش‌اموزان نیازمند اهدا شد.

مجید حاجی‌حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: 407 بسته لوازم‌التحریر با نام و یاد و نیت 407 شهید دانش‌آموز استان زنجان توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان به دانش‌آموزان محروم این استان اهدا شد.

وی خاطرنشان کرد: این بسته‌ها شامل کیف، مداد، خودکار، جامِدادی و دفتر بود که با مشارکت دانش‌آموزان عضو انجمن اسلامی و معاونت اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان زنجان در بین دانش‌آموزان نیازمند و محروم، توزیع شد.

حاجی‌حسنی با بیان اینکه هزینه تهیه بسته‌های لوازم‌التحریر توسط دانش‌آموزان انجمن اسلامی و با برپایی غرفه در سطح استان از مردم خیّر جمع‌آوری شده است، افزود: در اجرای این طرح از کیف و لوازم‌التحریر ایرانی و تولید داخل استفاده شده است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان زنجان تصریح کرد: تمام بسته‌ها با توجه به جنسیت و مقطع تحصیلی دانش‌آموزان تدارک دیده شده است.

*‌ برگزاری اردوی طلایه‌داران

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان زنجان از برگزاری اردوی طلایه‌داران فردا برای اعضای انجمن‌های اسلامی مدارس استان خبر داد و گفت: هدف از این اردو که در هفته آخر شهریور برگزار شد، تقویت مهارت‌های تشکیلاتی و معنوی برای دانش‌آموزان است.

وی اظهار داشت: اردوی طلایه‌داران فردا به صورت حضوری و مجازی جهت آماده‌سازی مسئولین انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر استان جهت بازگشایی مدارس و فعالیت‌های پیش رو در سال تحصیلی جاری برگزار شد.

حاجی‌حسنی خاطرنشان کرد: در این اردو مباحث مربوط به اخلاق تشکیلاتی، مهارت‌های سازماندهی فعالیت تیمی و مهارت‌های ارتباطی و رسانه‌ای و برنامه‌ریزی فردی و تحصیلی به دانش‌آموزان حاضر آموزش داده شد.// آ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *