logo
امروز : پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/4 ] [ 20 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۲۲۸۳
با صدور پیامی/

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان حملات تروریستی تهران را محکوم کردند

نماینده-ولی-فقیه-در-استان-و-استاندار-زنجان-حملات-تروریستی-تهران-را-محکوم-کردند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان با صدور پیامی حملات تروریستی اخیر در کشور را محکوم کردند

به گزارش موج رسا; و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، آیت الله علی خاتمی و اسداله درویش امیری در پیامی مشترک ضمن محکوم کردن اقدام کور تروریستی در جوار مرقد بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی و مجلس شورای اسلامی، بر حفظ آرامش در سطح جامعه و تحکیم وحدت و انسجام حول محور رهبری فرزانه انقلاب تاکید کردند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شنیدن خبر دو اقدام کور تروریستی در جوار مرقد بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و محل ساختمان مجلس شورای اسلامی و به شهادت رسیدن و مجروح شدن تعدادی از مردم بی دفاع و شهروندان عادی، اقدامی بسیار مفتضحانه از سوی عوامل جریانات وابسته و خائن محسوب می شود که نه تنها خللی در اراده آهنین ملت بزرگ و انقلابی ایران در ادامه مسیر ایجاد نمی کند، بلکه باعث ایجاد انگیزه مضاعف در میان فرزندان غیور امام و رهبری در پیشبرد اهداف مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد.

در شرایطی که سالهاست از اقدامات تروریستی منافقین کوردل می گذرد و به همت سربازان رشید و گمنام امام زمان و مجموعه نیروهای سپاهی، بسیجی، امنیتی و انتظامی اِشراف و تسلط کاملی بر تحرکات جریانات معاند به وجود آمده و در ناامن ترین نقطه جهان، شاهد آرامش و امنیت کم نظیر در همه نقاط ایران هستیم، این اقدامات رذیلانه وتروریستی یقینا" تأثیری در اداره ملت حق طلب و خداپرست ایران اسلامی نخواهد گذاشت. این‌ها کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند در اراده‌ی ملت ایران و مسئولین کشور اثری بگذارند. ان‌شاءالله با همت همیشگی سربازان گمنام امام زمان وسایرجان برکفان، شر تروریست کنده خواهد شد."

به یاری خداوند متعال این دسته اقدامات نه تنها تاثیری در اراده و مسیر حرکت ملت ایران ندارد بلکه موجب انسجام، اتحاد و هوشیاری بیشتر در ادامه راه امام و رهبری خواهد شد و آنانکه غفلتی هم در دفاع از انقلاب و نظام دارند را نیز در صفوف به هم فشره ملت بزرگ و انقلابی ایران وارد خواهد کرد.

اینجانبان ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی، به بازماندگان این حادثه تسلیت عرض نموده و مراتب تقدیر و تشکر خویش را از همه نیروهای حافظ امنیت عمومی، در تمام نقاط کشور اعلام می داریم.

علی خاتمی - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

اسداله درویش امیری - استاندار زنجان

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *