logo
امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/3 ] [ 3 ذو الحجة 1443 ]
شناسه خبر : ۲۲۷۲۶
رئیس پلیس راهور استان زنجان خبر داد؛

اعمال محدودیت تردد از ساعت 12 تا 3 شب در شهر زنجان

اعمال-محدودیت-تردد-از-ساعت-12-تا-3-شب-در-شهر-زنجان
رئیس پلیس راهور استان زنجان گفت: با اعمال محدودیت تردد روزانه 250 تا 300 خودرو در استان زنجان اعمال قانون می‌شوند.

عباس مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه همچنان محدودیت‌ها در استان زنجان براساس رنگ‌بندی اعلام شده اعمال می‌شود اظهار کرد: محدودیت شبانه در زنجان از ساعت 12 شب تا 3 صبح اعمال می‌شود.

وی با بیان اینکه ساعت محدودیت شبانه در زنجان تغییر کرده است تصریح کرد: بعد از عاشورا و تاسوعای حسینی محدودیت‌ شبانه در زنجان از ساعت 10 شب اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان زنجان با تاکید براینکه محدودیت ورود خودروهای غیربومی در زنجان به دلیل قرمز بودن وضعیت زنجان اعمال می‌شود ابراز کرد: در صورت مشاهده تردد خودروهای غیربومی در سطح شهر زنجان، اعمال قانون صورت می‌گیرد.

وی با تاکید براینکه روزانه در استان زنجان 250 تا 300 خودرو به دلیل عدم توجه به طرح محدودیت‌های تردد اعمال قانون می‌شوند ابراز کرد: در مبادی‌ ورودی شهر زنجان نیروهای راهور مستقر هستند و جلوی ورود خودروهای غیربومی به زنجان را می‌گیرند.

مظفری با بیان اینکه محدودیت‌ها برای حفظ سلامت مردم اعمال می‌شود خاطر نشان کرد: متاسفانه عده‌ای از مردم نسبت به محدودیت‌ها بی‌توجه بوده و این نشان می‌دهد که مردم نسبت به گذشته به موضوع کرونا بی‌تفاوت شدند.//ع

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *