logo
امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۰۸
[ شناسه خبر : ۲۲۶۲۶ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 5 دقیقه ]
با معرفی نفرات برتر؛

خبرنگاران موج رسا رتبه‌های برتر جشنواره مطبوعات زنجان را درو کردند

خبرنگاران-موج-رسا-رتبه‌های-برتر-جشنواره-مطبوعات-زنجان-را-درو-کردند
کسب رتبه برتر در بخش موضوعی و همچنین کسب 2 مقام اول و یک مقام سوم، حاصل حضور خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی موج رسا در هفتمین دوره جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان زنجان بود.

به گزارش موج رسا; آیین اختتامیه هفتمین دوره جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان زنجان، شامگاه روز یکشنبه (17 مرداد) همزام با پاسداشت روز خبرنگار برگزار شد و خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی موج رسا در بخش‌های مختلف حائز رتبه‌های برتر شده و همچنین این پایگاه خبری، برگزیده بخش موضوعی جشنواره در خانواده، سبک زندگی و جمعیت شد.

جشنواره.jpg

خبرگزاری تحلیل بازار در بخش شعار سال، خبرگزاری فارس در بخش ایثار و شهادت با محوریت کنگره 3535 شهید استان زنجان، خبرگزاری شبستان در بخش عفاف و حجاب، نشریه مشاغل و کسب و کار در بخش آب و محیط زیست، خبرگزاری ایلنا در بخش چالش‌ها و آسیب‌های اجتماعی، خبرگزاری ایسنا در بخش مدافعان سلامت، خبرگزاری ایکنا در بخش دین و معنویت و نشریه آوای میهن نیز در بخش حقوق شهروندی، سایر برگزیدگان بخش‌های موضوعی این جشنواره بودند.

در بخش گزارش، زهرا رسولی از خبرگزاری فارس و فائزه تقی‌لو از نشریه ندای شهروند به ترتیب دوم و سوم شدند و جشنواره در این بخش، رتبه اول نداشت.

در بخش تیتر، زهرا بیات از خبرگزاری تسنیم و ایرج رفیعی از روزنامه صدای زنجان و رحیم مقدمی از خبرگزاری مهر از سوی هیات داوران به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

همچنین در این بخش، علی الماسی از پایگاه خبری تحلیلی موج رسا رتبه اول را کسب کرد، اعظم شامی از خبرگزاری ایرنا و پریسا یوسفی از خبرگزاری ایسنا به طور مشترک به رتبه دوم دست یافتند و لیلا محمدی از روزنامه صدای زنجان و اسداله قربان‌زاده از نشریه شهاب زنجان نیز به طور مشترک سوم شدند.

در بخش خبر، اعظم شامی از خبرگزاری ایرنا و فاطمه تاج‌بخش از خبرگزاری ایکنا شایسته تقدیر معرفی شدند.

جشنواره.jpg

بخش خبر، برگزیده رتبه اول نداشت و مهدی سهرابی و الهام احمدی هر 2 از روزنامه صدای زنجان به طور مشترک دوم شدند و ملکناز نجفی از پایگاه خبری تحلیلی موج رسا نیز حائز رتبه سوم شد.

هیات داوران در بخش مصاحبه، اسداله قربان‌زاده از نشریه شهاب زنجان و فائزه تقی‌لو از نشریه جام جم را شایسته تقدیر معرفی کرد.

در این بخش، بهنام آقاجانلو از پایگاه خبری تحلیلی موج رسا، النار آخواندی از خبرگزاری ایسنا و قنبر رسولی از خبرگزاری فارس به ترتیب به رتبه‌های اول تا سوم دست یافتند.

 

در بخش تک‌عکس جشنواره نیز بهرام بیات از خبرگزاری فارس، سیده نیلوفر محمودیان از نشریه شهاب زنجان و آرین بهمنی از نشریه شهاب زنجان به تریتب به رتبه‌های اول تا سوم دست یافتند.

جشنواره.jpg

در بخش مجموعه عکس نیز احسان تقی‌بیگلو از خبرگزاری ایسنا و حامد رحمتی از نشریه پبام زنجان به ترتیب اول و دوم شدند و این بخشريال رتبه سوم نداشت.

بخش طنز مکتوب نیز فقط رتبه اول داشت که به داود محمدی از نشریه پیام زنجان رسید.

در بخش صفحه‌آرایی، مهدی سهرابی از روزنامه صدای زنجان، فاطمه سیاحتی از نشریه موج بیداری و جواد کریمی از روزنامه زنگان امروز به ترتیب اول تا سوم شدند.

هیات داوران در بخش طرح و کاریکاتور، هیچ شرکت‌کننده‌ای را حائز رتبه‌های اول تا سوم تشخیص نداده بود و فقط مریم تقی‌لو از نشریه ندای شهروند به عنوان شایسته تقدیر معرفی شد.

در بخش مقاله، یادداشت و سرمقاله، صحرا رضایی از روزنامه زنگان امروز و معصومه نوروزی از ورزنامه صدای زنجان به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند.

همچنین در این بخش فرحناز فتحی از نشریه آوای میهن به رتبه اول دست یافت و صغری محمدی از نشریه وزین زنجان و رحیم مقدمی از خبرگزاری مهر به طور مشترک دوم شدند و حمید کریمی از نشریه مشاغل و کسب و کار حائز رتبه سوم شد.

جشنواره.jpg

یوسف ناصر، مدیر خانه مطبوعات و دبیر جشنواره در ابتدای این آیین با بیان اینکه خانه مطبوعات استان زنجان فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرده و هم‌اکنون 134 عضو اصلی و افتخاری دارد، گفت: اخیراً چند مورد توسط این خانه پیگیری شده که یکی از آن‌ها واکسیناسیون خبرنگاران و اصحاب رسانه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی است.

وی اظهار داشت: بر این اساس، اصحاب رسانه استان واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند که اتفاق خوبی در آستانه روز خبرنگار بود.

ناصر، پیگیری مسکن خبرنگاران را یکی دیگر از نکات بیان کرد و افزود: این مهم با پیگیری استاندار زنجان و با برگزاری چندین جلسه در این رابطه محقق شد و با وتجه به انعقاد تفاهمنامه بین وزاری راه و شهرسازی و ارشاد که قرار است 10 هزار مسکن در سطح کشور برای خبرنگاران احداث شود، امیدواریم اصحاب رسانه استان زنجان نیز از این امر بهره‌مند شوند.

مدیر خانه مطبوعات استان زنجان با اشاره به برگزاری جشنواره مطبوعات شمال‌غرب کشور گفت: اصحاب رسانه استان زنجان در این جشنواره خوش درخشیدند و جوایز خوبی به دست آوردند که نشان از ظرفیت و پتانسیل رسانه‌های استان زنجان دارد.

وی با بیان اینکه مورد بعدی در راستای معیشت و رفاه اصحاب رسانه استان بود، اظهار کرد: تفاهنامه‌ای بین خانه مطبوعات و خانه کارگر استان زنجان منعقد شد که طبق این تفاهمنامه اعضای خانه مطبوعات که عضو خانه کارگر شوند از امکانات خانه کارگر در سطح کشور می‌توانند استفاده کنند.

دبیر هفتمین دوره جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان زنجان با اشاره به برگزاری این جشنواره به صورت مستمر از سال 94 تاکنون خاطرنشان کرد: در جشنواره امسال 354 اثر توسط 91 نفر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود .// آ

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر