logo
امروز : شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲:۵۰
پیامبر اکرم (ص) فرمود:براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی‌شود.(جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
[ 2021/10/16 ] [ 9 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۲۱۷۶۱
رئیسی در مقبره‌الشعرای تبریز:

متلک، بدگویی و تهمت من را از میدان خارج نمی‌کند

متلک،-بدگویی-و-تهمت-من-را-از-میدان-خارج-نمی‌کند-
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: من تا پایان کار هستم و متلک و بدگویی و تهمت من را از میدان خارج نمی‌کند؛ اگر قرار بود با اینها بیرون بروم پیگیر کار مردم نمی شدم.

به گزارش موج رسا; سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفتگویی زنده با مردم که در محل مقبره الشعرای تبریز برگزار و از طریق فضای مجازی پخش شد، اظهار داشت: آخرین ساعات تبلیغات انتخاباتی است و به آذربایجان شرقی آمدم. مردم عزیز تبریز با استقبالشان من را شرمنده کردند. بعد از این دیدار با شور و صفایی که دیدم به مقبره الشعرای تبریز که بزرگانی در آن خفته اند و نظاره گر اعمال و رفتار ما هستند حضور پیدا کردم.

وی عنوان کرد: خواستم به عنوان آخرین سخن چند نکته را به شما جوانان و مردم عزیز عرض کنم. یک مقطع بسیار حساس و بزرگ تاریخی داریم و از آن گذر می‌کنیم. می‌دانم امید همه شما عزیزان دچار آسیب شده است و برخی حال‌گیری کردند و به وعده‌های خود عمل نکردند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: سعی کردم صادق القول باشم و به وعده هایم عمل کنم. قبلا به تبریز سفر داشتم و پای درد دل هایشان نشستم. با هر که خواستم کار کنم، اولین شرطم این بود که مردمی باشند. مردمی بودنِ شعاری و تشریفاتی نه، مردمی بودن در عمل به گونه ای که مردم را دوست داشته باشد و دلش برای مردم بتپد.

رئیسی تصریح کرد: وارد مقبره الشعرا که شدم جوانی جلوی من را گرفت و جویای کار بود، آدمی که از درد مردم دردش نیاید باید به او شک کرد. اگر سفره مردم کوچک شده و جوان تحصیل کرده بیکار بگردد درد است و باید گره آن را باز کرد.

وی افزود: این کشور امکانات و نیروی انسانیِ کارآمدِ کمی ندارد. حتما امیدوارانه پای صندوق رأی بیایید به امید اینکه با لطف خدا و دستان توانمند شما و با خدمتگزاری این طلبه و از همه جناح‌ها، گره های مردم گره گشایی شود و شما ببینید و داوری کنید که شایستگان، میدان پیدا کردند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مگر در تبریز و آذربایجان ها و این مناطق، کم امکانات داریم؟ به لطف خدا دست کسانی که می خواهند به ملت ایران ظلم کنند و دنبال فساد و رانت خواری هستند قطع خواهیم کرد.

رئیسی خاطرنشان کرد: کشور از نوع ارتباطات خسته شده است. ارتباطاتی که انسان ها را از عدالت بیاندازد مذموم است. اجرای عدالت کار یک نفر نیست. مردم اقامه قسط می کنند و با کمک شما این اتفاق می افتد. ان شاءالله وضعیت و سفره مردم، بیماری و بی شغلی تغییر خواهد کرد و فضا متفاوت خواهد شد.

وی بیان کرد: فقر برای جامعه برخوردار پسندیده نیست. مبارزه با فقر و فساد در دستور کار دولت مردمی خواهد بود. مردم عزیز! بنده طلبه تا پایان کار هستم و متلک و بدگویی و تهمت من را از میدان خارج نمی‌کند. اگر قرار بود با اینها بیرون بروم پیگیر کار مردم نمی شدم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: از اول نام نویسی گفتم و حالا هم می گویم با شور و استقبال مردم، مصمم تر شدم که دولتی به پشتوانه مردم مقتدر و اهل عمل به وعده ها روی کار بیاید. باید صادق القول بود. عملکرد من نشان می دهد اول خود را در محضر خدا و بعد پاسخگوی مردم می دانم.

رئیسی تاکید کرد: همه مردم باید احساس کنند با تبعیض ها برخورد و با همه عادلانه برخورد می شود. هر کسی‌ شناسنامه ایرانی داشته باشد حق دارد از عدالت سهم ببرد. همه شما در هر کجایی که هستید برای ایرانی بودن حق برای شما و برای دولت تکلیف ایجاد شده است.

وی در پایان افزود: باید مشارکت کرد و بعد از ۲۸ خرداد تازه اول کار ما با مردم و جوانان عزیز برای مشارکت در گره گشایی شروع خواهد شد. ما مردم را در نظرخواهی، مشورت و اقناع افکار عمومی کنار نخواهیم گذاشت. ما مردم را در جریان اتفاقات کشور قرار خواهیم داد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *