logo
امروز : یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/5/29 ] [ 27 شوال 1443 ]
شناسه خبر : ۲۱۶۶۷
فرماندار زنجان خبر داد؛

فراهم شدن زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات الکترونیک شورای شهر در زنجان

فراهم-شدن-زیرساخت‌ها-برای-برگزاری-انتخابات-الکترونیک-شورای-شهر-در-زنجان
فرماندار زنجان از آماده بودن زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات الکترونیک شورای شهر در زنجان خبرداد و گفت: تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیک تامین شده است.

رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه بستر‌های لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیک در زنجان انجام شده است اظهار کرد: آموزش عوامل اجرایی برای برگزاری انتخابات الکترونیک در حال انجام بوده و آموزش شهروندان نیز توسط صدا و سیما انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: آموزش چهره‌به‌چهره نیز در برخی از مناطق شهری زنجان انجام می‌شود و مشکلی از لحاظ زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات الکتورنیک شوراهای شهر در زنجان وجود ندارد.

فرماندار زنجان با بیان اینکه انتخابات الکترونیک فقط برای شورای شهر زنجان خواهد بود ادامه داد: تجهیزات لازم برای برگزاری انتخابات الکترونیک نیز تامین شده است.

وی با اشاره به اینکه برای برگزاری انتخابات در سطح شهرستان آمادگی کاملی داریم افزود: هیچ مشکلی در این حوزه در سطح شهرستان زنجان وجود ندارد.

عسگری در ادامه با اشاره به تخلفات انتخاباتی در بخش تبلیغات در زنجان افزود: متاسفانه شاهد برخی تخلفات انتخاباتی در زنجان هستیم.

فرماندار زنجان همچنین در مورد نصب تبلیغات بر روی تاسیسات شهری عنوان کرد: متاسفانه شاهد این بی‌قانونی‌ها در سطح شهر زنجان هستیم که کاندیداها تبلیغات خود را بر روی علائم راهنمایی و رانندگی، تابلوهای موجود در سطح شهر، تاسیسات برق و غیره نصب می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی از داوطلب‌ها با این اقدامات خود به تاسیسات شهری خسارت وارد می‌کنند خاطر نشان کرد: شهرداری زنجان کار جمع آوری اسناد این تخلفات و همچنین نسبت به پاکسازی تبلیغات‌ها بر روی تاسیسات شهری را انجام می‌دهد.

عسگری خاطر نشان کرد: تذکرات لازم به منظور جلوگیری از خسارت به تاسیسات شهری به همه داوطلبین شورای شهر و ستاد کاندیداها ریاست جمهوری داده شده است.

وی با اشاره به اینکه هر گونه برگزاری تجمعات توسط داوطلبین شورای شهر زنجان ممنوعیت دارد افزود: شاهد بد اخلاقی‌ها توسط برخی از داوطلبین در زنجان هستیم.

فرماندار زنجان با تاکید براینکه براساس قانون باید کاندیداهای شورای شهرها محل ستاد مرکزی خود را معرفی می‌کردند که بخش قابل توجهی از کاندیداها ستاد‌های مرکزی خود را معرفی نکردند ابراز کرد: تذکرات لازم به این کاندیداها داده شده و در صورت عدم معرفی نسبت به جمع آوری ستاد‌هایی که در سطح شهر زنجان برپا کردند اقدام می‌شود./ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *