logo
امروز : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰
امام رضا(ع):از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2021/10/25 ] [ 18 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۲۱۵۳۹
رئیس ستاد مردمی یاران محمد، حامیان رئیسی استان زنجان:

آرمان‌های امام خمینی(ره) قله اهداف مسیر انقلاب است

آرمان‌های-امام-خمینی(ره)-قله-اهداف-مسیر-انقلاب-است
رئیس ستاد مردمی یاران محمد، حامیان رئیسی استان زنجان گفت: امروز بعد از گذشت بیش از 42 سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز هم شعارهای امام خمینی(ره) را پرچم انقلاب می‌دانیم و آرمان‌های امام(ره) را در مسیر خود به عنوان قله هدف قرار داده‌ایم.

به گزارش موج رسا; حسین عبادتی شامگاه پنجشنبه در اجتماع بزرگ مردمی حامیان آیت‌اله رئیسی در زنجان اظهار داشت: هر کس از راه و مسیر امام خمینی(ره) خارج شود از اسلام، منحرف شده چرا که حرف ایشان، حرف اسلام بود.

وی خاطرنشان کرد: امروز بعد از گذشت بیش از 42 سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز هم شعارهای امام خمینی(ره) را پرچم انقلاب می‌دانیم و آرمان‌های امام(ره) را در مسیر خود به عنوان قله هدف قرار داده‌ایم.

عبادتی با بیان اینکه منتخب مردم، کسی است که درد و رنج مردم را بفهمد، تصریح کرد: منتخب مردم، کسی نیست که در خانه‌های شمال تهران بنشیند و بگوید من منتخب مردم هستم!

رئیس ستاد مردمی یاران محمد، حامیان رئیسی استان زنجان گفت: بعد از اینکه شورای نگهبان، مسئولیت را از دوش آقای سعید محمد برداشت، ایشان مسئولیت اصلی را رها نکرده و شهربه‌شهر و استان‌به‌استان برای انجام وظیفه می‌روند که این ویژگی تفکر انقلابی است.

به گزارش موج رسا؛ مداحی و سرودن شعر توسط شاعر و مداح انقلابی از بخش‌های دیگر این برنامه بود که از ساعت 19 عصر روز پنجشنبه (13 خرداد) در محل پیاده‌راه سبزه‌میدان زنجان آغاز شد.// آ

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *