logo
امروز : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱
امام رضا(ع):از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2021/10/20 ] [ 13 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۲۱۳۹۱

«غلامی» در یک روز دو کارت زرد از مجلس گرفت

«غلامی»-در-یک-روز-دو-کارت-زرد-از-مجلس-گرفت
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دومین کارت زرد را به خاطر عملکرد ضعیف وزارت علوم در استفاده از ظرفیت اساتید و دانشجویان برای حل مشکلات کشور به«منصور غلامی» دادند.

به گزارش موج رسا;  در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی بررسی سوال مصطفی میرسلیم نماینده تهران از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت. این سوال در مورد عملکرد وزارت علوم در استفاده از سرمایه عظیم دانشجویان و ۸۰ هزار عضو هیئت علمی بود.

در ادامه جلسه غلامی وزیر علوم گزارشی از استفاده وزارتخانه های انرژی، دفاع و نفت از ظرفیت وزارت علوم ارائه داد اما میرسلیم این گزارش را کافی و جامع ندانست و خطاب به او، گفت: توان مدیریتی وزارت علوم تنها به اداره این وزارتخانه منحصر شده نه مدیریت علم و فناوری در کشور و استفاده از سرمایه انسانی. خود را فریب ندهید.

در ادامه اعلام شد، میرسلیم از پاسخ های وزیر علوم قانع نشده و پاسخ های غلامی به رأی نمایندگان مجلس گذاشته شد و وکلای ملت با ۷۵ رأی موافق، ۱۲۷ رأی مخالف، ۱۴ رأی ممتنع از مجمع ۲۴۹ نماینده حاضر در مجلس، دومین کارت زرد را در جلسه روز سه شنبه به وزیر علوم دادند./مهر

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *