logo
امروز : یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/13 ] [ 3 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۲۱۳۲۵
معاون استاندار زنجان در گفت‌وگو با موج رسا:

اتحادیه نانوایان مکلف به توجیه نانوایان از لحاظ کیفیت و قیمت نان است/ هیچ ابلاغ کشوری و تصمیم استانی مبنی بر افزایش قیمت نان وجود ندارد

اتحادیه-نانوایان-مکلف-به-توجیه-نانوایان-از-لحاظ-کیفیت-و-قیمت-نان-است-هیچ-ابلاغ-کشوری-و-تصمیم-استانی-مبنی-بر-افزایش-قیمت-نان-وجود-ندارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: اتحادیه نانوایان طبق قانون وظیفه دارد واحدهای صنفی خود را نسبت به کیفیت و قیمت نان توجیه کند.

محمدرضا آبی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: تاکنون هیچ ابلاغ کشوری و تصمیم استانی مبنی بر افزایش قیمت نان وجود ندارد.

وی تصریح کرد: در صورتی که نیاز به افزایش قیمت نان باشد و تصمیماتی در سطح ملی برای این منظور اتخاذ شود، استان‌ها نیز به تبع تصمیمات کشوری اقدام خواهند کرد.

آبی‌پور تاکید کرد: تا این لحظه هیچ اقدام، ابلاغ، تصمیم و برنامه‌ای چه در سطح ملی و چه استانی مبنی بر افزایش قیمت نان وجود ندارد و مطالب مطروحه در این خصوص در فضای مجازی، شایعه است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان در خصوص واحدهایی که قیمت نان را خودسرانه افزایش داده‌اند، گفت: در ابتدا اتحادیه نانوایان طبق قانون وظیفه دارد واحدهای صنفی خود را نسبت به کیفیت و قیمت نان توجیه کند.

وی اظهار داشت: اتحادیه نانوایان موظف است در صورت مشاهده هرگونه افزایش خودسرانه قیمت نان، واحد مربوطه را توجیه کند وگرنه خود اتحادیه، تخلف کرده است.

آبی‌پور تصریح کرد: در صورتی که این اتفاق نیفتد، اتحادیه متخلف بوده و برخورد قانونی با اتحادیه صورت می‌پذیرد.

وی افزود: همچنین از طریق سیستم‌های بازرسی سازمان صمت نیز با نانوایانی که نان را خودسرانه گران می‌کنند، برخورد و اِعمال قانون می‌شود.

آبی‌پور اظهار داشت: در استان زنجان نیز این اتفاق افتاده و طبق قانون با واحدهای نانوایی متخلف برخورد شده است.// آ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *