logo
امروز : دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/8/2 ] [ 23 ذو الحجة 1442 ]
شناسه خبر : ۲۰۹۷۷
رئیس جهادکشاورزی استان زنجان در گفت‌وگو با موج رسا:

حل مشکلات واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی استان زنجان در دستور کار قرار گرفت

حل-مشکلات-واحدهای-فرآوری-محصولات-کشاورزی-استان-زنجان-در-دستور-کار-قرار-گرفت
رئیس جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به ظرفیت‌های استان در حوزه کشاورزی گفت: به منظور استفاده از این ظرفیت‌ها حل مشکلات واحدهای فرآوری محصولات کشاورزی در دستور کار قرار گرفت.

جواد تاراسی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه استان زنجان در حوزه کشاورزی ظرفیت‌ها بسیار خوبی دارد که می‌تواند برای استان ارز آوری داشته باشد اظهار کرد: استان زنجان در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی یکی از استان های پیشرو و موفق کشور است.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد محصولات کشاورزی تولیدی استان در داخل فرآوری می‌شود تصریح کرد: این نشان می‌دهد استان زنجان در حوزه صنایع تبدیلی ظرفیت‌های بسیار زیادی دارد.

رئیس جهادکشاورزی استان زنجان ابراز کرد: در حوزه کشاورزی واحدهای بسته بندی و صنایع تبدیلی زیادی فعالیت می‌کنند که در اشتغال استان بسیار تاثیر گذار است.

وی عنوان کرد: تا به امروز سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در راستای صنایع تبدیلی و بسته بندی ۱۸۰ پروانه بهره برداری صادر کرده است.

تاراسی با بیان اینکه امسال در راستای شعار سال حمایت از واحدهای فرآوری در حوزه کشاورزی در اولویت قرار دارد اظهار داشت: امسال چندین واحد فرآوری از جمله سردخانه و واحد بسته بندی در حوزه کشاورزی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه واحدهای تعطیل شده در حوزه جهادکشاورزی امسال شناسایی می‌شوند خاطر نشان کرد: امسال برگرداندن واحدهای راکد حوزه کشاورزی به چرخه تولید به جد پیگیری می‌شود.//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *