logo
امروز : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶
امام سجاد(ع): بدا به حال كسى كه يك هايش ( گناهانش ) بر ده هايش (حسناتش ) چيره شود(تحف العقول،281)
[ 2021/12/1 ] [ 25 ربيع الثانی 1443 ]
شناسه خبر : ۲۰۷۳۰
اختلاف در نهاد اجماع ساز شدت گرفت؛

رهامی برای همکاری با جبهه اصلاحات شرط گذاشت

رهامی-برای-همکاری-با-جبهه-اصلاحات-شرط-گذاشت-
محسن رهامی نامزد انتخاباتی گفت: اگر نهاد اجماع ساز در تعیین گزینه اصلاحات برای انتخابات بخواهد گزینشی عمل کند، با آنها همکاری نمی‌کنم.

به گزارش موج رسا; سطح اختلافات در نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان با بالاترین حد خود رسیده است. محمد رضا عارف بی توجه به جبهه اصلاحات ستاد های خود را فعال کرده و مسعود پزشکیان مدعی شده است که به نفع هیچ کس کناره گیری نخواهد کرد.محسن رهامی یکی دیگر از نامزدهای اصلاح طلب نیز چند شرط پیش پای نهاد اجماع ساز قرار داده تا راهش برای جدایی از آن ها آسان باشد.

عضو انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها که برای انتخابات ریاست جمهوری پیشین اعلام داوطلبی جهت کاندیداتوری کرده، با اشاره به تهیه برنامه و کابینه دولت خود، گفت: اگر نهاد اجماع ساز در تعیین گزینه اصلاحات برای انتخابات بخواهد مثل شورای نگهبان عمل کند، با آنها همکاری نمی کنم.

محسن رهامی در گفت و گو با ایسنا در رابطه با نوع تعامل خود با نهاد اجماع ساز اصلاح طللان، اظهار کرد: در آیین نامه این نهاد آمده است که اصلاح طلبانی که قصد حضور در انتخابات ریاست جمهوری دارند، برنامه های خود را  ارائه کنند تا این برنامه ها پر این نهاد بررسی شده و در نهایت یک گزینه به مردم معرفی شود.وی ادامه داد: من هم برنامه های خود را به این نهاد ارائه کرده و با آنها همکاری می کنم. البته نوع رفتار آنها هم مهم است. اگر خواسته باشند گزینشی عمل کنند با آنها همکاری نمی کنم اما اگر براساس ارزیابی برنامه ها در مورد افراد تصمیم گیری کنند، من همکاری خواهم کرد. به هر حال قواعد بازی سیاسی باید رعایت شود.
این فعال سیاسی با بیان اینکه برنامه های من برای اداره کشور در حوزه های مختلف از چندین ماه قبل تهیه شده است و حتی چندین وزیر خود را هم انتخاب کرده ام، خاطرنشان کرد:  اگر خودم موفق شدم این برنامه ها را اجرا میکنم اما اگر فرد دیگری موفق شد، این برنامه ها را در اختیار او قرار می دهم.
رهامی با اشاره به اینکه فعلا نهاد اجماع ساز از کاندیداهای اصلاح طلب دعوت نکرده است، گفت: هر وقت دعوت کردند من این برنامه ها را ارائه می کنم. من قصد دارم برنامه های خود را هم به اطلاع عموم مردم برسانم. قصد برگزاری نشست خبری داشتم که به دلیل شرایط قرمز تهران این نشست را به عقب انداختم. از قبل قرار بود که تا آخر فروردین هم برنامه و هم کابینه خود را معرفی کنم و اگر شرایط فعلی بیماری کرونا نبود تا الان اعلام می کردم، اما در روزهای آینده  این برنامه ها را به اطلاع مردم می رسانم.

منبع: مشرق

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *