logo
امروز : دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/8/2 ] [ 23 ذو الحجة 1442 ]
شناسه خبر : ۲۰۴۷۵

رئیس شورای شهر زنجان از انتخابات شورای ششم انصراف داد

رئیس-شورای-شهر-زنجان-از-انتخابات-شورای-ششم-انصراف-داد
رئیس فعلی شورای اسلامی شهر زنجان که برای ششمین دوره انتخابات نیز داوطلب شده بود، امروز انصراف خود از حضور در این عرصه را اعلام کرد.

عباس راشاد در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: به دلیل همزمانی انتخابات شورای شهر با انتخابات ریاست جمهوری و عدم تمرکز کافی برای فعالیت سیاسی از ادامه حضور در عرصه رقابت انتخابات شورای اسلامی شهر زنجان انصراف دادم.

وی با اشاره به فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی خود خاطرنشان کرد: با توجه به فعالیت‌های سیاسی، احتمال حضور بنده در ستاد انتخاباتی یکی از داوطلبان احتمالی ریاست جمهوری، وجود دارد که به همین دلیل از حضور در ادامه فرآیند انتخابات شورای شهر زنجان انصراف دادم.

راشاد افزود: همزمانی انتخابات شورای شهر با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری سبب می‌شود نتوانیم فعالیت کافی و لازم در ستاد انتخاباتی داوطلبان ریاست جمهوری را داشته باشیم لذا تصمیم بر این شد تا از انتخابات شورای شهر زنجان انصراف دهم.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان یادآور شد: قبل از ثبت‌نام برای انتخابات ششمین دوره شورای شهر نیز مردّد بودم اما تصمیم به ثبت‌نام گرفتم و در ادامه نیز تصمیم بر انصراف شد.//آ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *