logo
امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/16 ] [ 18 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۲۰۲۹۲

روند افزایشی شیوع کرونا در کشور

روند-افزایشی-شیوع-کرونا-در-کشور
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، نسبت به روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در نقاطی از کشور هشدار داد.

به گزارش موج رسا; علیرضا رئیسی، افزود: روند بستری در ارومیه و نقده در استان آذربایجان غربی کماکان صعودی است و امکان قرمز شدن ارومیه طی روزهای آتی وجود دارد.

وی گفت: در استان اصفهان روند در شهرستان‌های خوانسار، گلپایگان و کاشان کماکان صعودی است و احتمال قرمز شدن خوانسار و نارنجی شدن کاشان وجود دارد.

رئیسی افزود: در ایلام شهرستان‌های آبدانان، ایوان، چرداول، دهلران صعودی هستند و احتمال نارنجی شدن آنها و قرمز شدن دهلران وجود دارد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در استان بوشهر علاوه بر شهرهای بوشهر و دیلم، نگران خیز جدید در گناوه هستیم.

رئیسی با اشاره به وضعیت تهران، گفت: افزایش تدریجی بستری شدگان در تهران ادامه دارد و شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند صعودی هستند و ممکن است از نارنجی به قرمز افزایش یابند. همچنین احتمال نارنجی شدن شهر پیشوا نیز وجود دارد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به وضعیت استان خوزستان اظهار داشت: در خوزستان شهرستان‌های ایذه و بهبهان صعودی ترین روند بستری را دارند و در حال ورود به مرحله قرمز هستند.

وی افزود: روند در شهرستان‌های ارسنجان، داراب، زرین‌دشت و مرودشت از استان فارس کماکان صعودی است.

رئیسی از افزایش مبتلایان در شهرستان‌های سقز، بانه و بیجار استان کردستان خبر داد و گفت: در استان لرستان شهرستان بروجرد روند افزایشی دارد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در پایان ضمن هشدار به هموطنان در مورد خیز جدید در بیماری اظهار داشت: دید و بازدیدهای نوروزی و سفر، دو عامل قطعی در افزایش شیوع بیماری است و می‌بایست از این دو عامل شدیداً پرهیز کرد./مهر

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *