logo
امروز : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱:۱۱
امام رضا(ع):از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2021/10/18 ] [ 11 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۲۰۱۳۲
نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان:

فعالیت‌های کادر درمان در تاریخ ماندگار می‌شود/ لزوم برگزاری باشکوه کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان

فعالیت‌های-کادر-درمان-در-تاریخ-ماندگار-می‌شود-لزوم-برگزاری-باشکوه-کنگره-۳۵۳۵-شهید-استان-زنجان
نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان گفت: در تاریخ انقلاب اسلامی مقاطعی وجود دارد که فراموش نمی‌شود و نام کادر درمان در کارنامه عمر آنها باقی خواهد ماند.

به گزارش موج رسا;آیت‌الله شیخ علی خاتمی امروز در جلسه شورای اداری استان زنجان، اظهارداشت: سالی که سپری شد سال سخت و دشوار بود اما باید کارنامه چهل و دو ساله انقلاب در این زمینه مورد توجه باشد.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، افزود: در این بیانیه مقام معظم رهبری با اشاره به فراز و فرودها و عدم موفقیت‌ها در چهل سالگی انقلاب، فرمودند:" باید انقلاب اسلامی با انقلاب‌های بزرگ مقایسه شود".

امام جمعه زنجان گفت: در حالی که ایران با موانعی همچون جنگ تحمیلی، بایکوت سیاسی، محاصره اقتصادی و گروه‌های تجزیه طلب مواجه بود اما سایر انقلاب‌ها این موضوع وجود نداشت.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان یادآورشد: با وجود کرونا، زنجان در زمینه جهش تولید خوب عمل کرده است اگرچه وضعیت گل و بلبل نیست.

آیت‌الله خاتمی با تقدیر از مجموعه کمیته بهداشت و درمان استان زنجان برای کنترل بیماری کرونا، یادآورشد: کمیته بهداشت استان عاقلانه و با حوصله عمل کرده و در هجوم اولیه این بیماری دست و پای خود را گم نکردند.

وی تصریح کرد: در تاریخ انقلاب اسلامی مقاطعی وجود دارد که فراموش نمی‌شود و نام کادر درمان در کارنامه عمر آنها باقی خواهد ماند.

امام جمعه زنجان با تقدیر از فعالیت‌های برجسته برخی سازمان‌های استان زنجان، گفت: منصفانه در چند مقوله مسئولان زنجان از جمله در حوزه بهداشت و درمان خوش درخشیدند.

نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان یادآورشد: در سالی که گذشت در زمینه سازندگی به ویژه محرومیت‌زدائی گام‌های خوبی برداشتند اما جنگ اقتصادی شرایط خاصی را می‌طلبد.

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه باید در دو دادگاه تاریخ و عدل الهی انسان پاسخگو باشد، تصریح کرد: اگر در دادگاه اول به هر ترتیبی نمره قبولی گرفتیم اما در دادگاه عدل الهی مو را از ماست بیرون می‌کشد که باید مراقب این دادگاه بود.

وی با اشاره به پیشرفت ۲۰ درصدی باغ موزه استان زنجان در دو سال گذشته، ادامه داد: با وجود اینکه گام‌های خوبی در زمینه باغ موزه برداشته شده است اما باید همت بیشتری داشت.

امام جمعه زنجان برضرورت برگزاری با شکوه کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان تاکید کرد و گفت: باید همگان برای برگزاری مطلوب این کنگره کمک کنند.

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان در ادامه این جلسه برضرورت توجه مدیران به کامنت‌های ایجاد شده از سوی هوش مصنوعی در خصوص اظهار نظرها در فضای مجازی تاکید کرد و گفت: هوش مصنوعی ابزاری در دست بیگانگان است و این کامنت‌ها به دنبال ایجاد چالش در جامعه است.

سردار جهانبخش افزود: ۹۰ درصد کامنت‌های ایجاد شده غیر واقعی هستند که باید مدیران به این موضوع توجه کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در ادامه این جلسه، اظهارداشت: امروز با وجود تحریم‌ها در وضعیت ثبات قرار داریم و باید از تجربه برجام برای خنثی‌سازی و دور زدن تحریم‌ها استفاده کرد.

 مصطفی طاهری برضرورت حل ریشه‌ای مشکلات تاکید کرد و گفت: مشکلات کشور از سوی مجلس شورای اسلامی احصا شده است و  اصلاح ساختار نظام بانکی و اقتصادی مورد توجه مجلس است.

وی ادامه داد: علیرغم ارائه آمارهای مثبت از وضعیت اقتصادی استان اما از نظر  رشد سرانه ناخالص ملی عقب ماندگی وجود دارد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برای رسیدن به میانگین کشوری باید در حوزه‌های کشاورزی، صنعتی و گردشگری برنامه‌ریزی شود.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *