logo
امروز : سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/10/4 ] [ 8 ربيع الاول 1444 ]
شناسه خبر : ۲۰۱۳۰
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان خبر داد؛

طرح آماده باش نوروزی مراکز درمانی تامین اجتماعی اجرا می‌شود

طرح-آماده-باش-نوروزی-مراکز-درمانی-تامین-اجتماعی-اجرا-می‌شود
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: مراکز درمانی بستری تامین‌اجتماعی استان زنجان با تشکیل ستاد نوروزی برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.

به گزارش موج رسا; به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان، علی محمدی اظهار داشت: به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات درمانی سازمان تامین‌اجتماعی در ایام نوروز و برای رفاه حال شهروندان به ویژه بیمه‌شدگان، با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی، طرح آماده‌باش نوروزی 3 مرکز درمانی تامین‌اجتماعی از 25 اسفند 99 لغایت 14 فروردین 1400 با تشکیل ستاد نوروزی به اجرا درمی‌آید.

محمدی با بیان اینکه در ايام تعطیلات نوروز بيمارستان‌های امام حسین (ع) و امید ابهر و درمانگاه شبانه‌روزي شهرستان خرمدره بطور 24 ساعته به ارائه خدمت خواهند پرداخت افزود: متناسب با ظرفیت های مراکز درمانی ساز و کارهای ارائه خدمت به عموم شهروندان و بیمه شدگان تامین اجتماعی بویژه بیماران کووید 19 فراهم گردیده که همزمان با سراسر کشور ارائه خواهد شد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: پیش بینی های لازم در خصوص احتمال افزایش بیماران کرونایی و شیوع موج چهارم این بیماری تدارک دیده شده اما با این حال روسای بیمارستانها به صورت مستمر نحوه ارائه خدمت به بیماران را نظارت و رصد خواهند کرد و در خصوص رفع مشکلات احتمالی به سرعت اقدام خواهند کرد.

مدير درمان تامین اجتماعی استان زنجان با اعلام این خبر اظهار داشت: طرح آماده باش نوروزی مراکز درمانی استان با نصب پلاکاردهای مخصوص و در مبادی ورودی شهرهای زنجان و ابهر و خرمدره ، به مردم درخصوص ارائه خدمات درماني مدنظر با ذكر نشاني مراكز و خدمات قابل ارائه اطلاع رسانی خواهد شد.

محمدی با تاکید بر اینکه گرفتن مرخصی کارکنان و کادر تخصصی مراکز درمانی با هماهنگی دانشگاه‌ علوم‌ پزشکی خواهد بود، افزود: این اقدام باید به نحوی برنامه‌ریزی شود تا ضمن فراهم بودن امکان دسترسی کامل بیماران به خدمات درمانی بویژه بیماران احتمالی کرونا ، از بروز هرگونه کاستی و اختلال در زمینه خدمت‌رسانی به بیماران به ویژه در بخش اورژانس پیشگیری شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان در پایان خاطرنشان کرد: بیماران و بیمه شدگان عزیز میتوانند هر گونه مسائل و مشکلات مراکز درمانی تامین اجتماعی استان را در طول تعطیلات نوروزی از طریق سامانه پیامک شماره 10001420241 و یا از طریق شماره تلفن 33424713 مراتب را به کشیک و آنکال ستاد نوروزی مراکز درمانی تامین اجتماعی اطلاع دهند.

این مقام مسئول اظهار امیدواری کرد مردم عزیز با ماندن در خانه و حذف سفرهای نوروزی غیر ضرور میتوانند کمک شایانی به کادر درمانی نمایند تا با کمک همدیگر بتوانیم این ایام حساس را بدون مشکل سپری کنیم.//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *