logo
امروز : جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/14 ] [ 1 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۱۹۹۷۸
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

مشکل کمبود زمین طرح اقدام ملی مسکن در زنجان حل شده است/ ثبت‌نام مرحله چهارم در سال آینده

مشکل-کمبود-زمین-طرح-اقدام-ملی-مسکن-در-زنجان-حل-شده-است-ثبت‌نام-مرحله-چهارم-در-سال-آینده
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: برای 3 هزار ثبت نامی طرح اقدام ملی مسکن مشکل تامین زمین وجود داشت که این مشکل در حال حاضر حل شده است.

مسعود بیات منش امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: در کشور برای 180 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن زمین تامین شده است که سهم استان زنجان معادل 15 هزار نفر یعنی 9 درصد 8 برابر میانگین جمعیتی کشور است.

وی از ثبت‌نام 29 هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان خبرداد و گفت: از این تعداد 15 هزار نفر واجد شرایط دریافت مسکن شدند.

این مسئول با بیان اینکه 12 هزار نفر از افراد واجد شرایط واریز پول را انجام داده‌اند، خاطرنشان کرد: برای 3 هزار نفر کمبود زمین داشتیم که در حال حاضر 50 درصد مشکل زمین حل شده است و از بابت تخصیص زمین و پروژه مشکلی نداریم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ادامه داد: از تعداد 15 هزار نفر واجد شرایط دریافت مسکن برای 11 هزار واحد طراحی و نقشه برداری به اتمام رسیده است و 7 هزار واحد نیز به پیمانکار واگذار شده است.

بیات منش از پی سازی و فونداسیون بیش از 4 هزار واحد خبرداد و گفت: مابقی طبق برنامه با سرعت در حال پیگیری است تا بتوانیم این 15 هزار نفر ثبت‌نامی به بهترین نحو خانه‌دار شوند.

وی گفت: برای سال بعد مرحله چهارم ثبت‌نام انجام می‌شود که پیش‌بینی می‎‌شود 3 هزار نفر در این مرحله ثبت‌نام کنند.

این مسئول بیان داشت: مهمترین هدف در اقدام ملی علاوه بر تولید مسکن به تعادل رساندن بازار است که این طرح سال‌های بعد آرامش و ثبات قیمت را به همراه دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان خاطرنشان کرد: با ثبات قیمت و افزایش درآمد و توانمندی افراد جامعه، سال‌های انتظار برای دریافت مسکن کاهش و تسهیل می‌یابد.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *