logo
امروز : جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/14 ] [ 1 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۱۹۸۷۳
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی:

اظهارات واعظی در خصوص دلار پذیرفتنی نیست/ این سخنان، بازی کردن با آرامش روانی جامعه است

اظهارات-واعظی-در-خصوص-دلار-پذیرفتنی-نیست-این-سخنان،-بازی-کردن-با-آرامش-روانی-جامعه-است
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: اگر صحبت های اخیر واعظی مدیر دفتر رئیس جمهور در خصوص دلار صحیح باشد، موجب بی‌اعتمادی مردم به دولت می‌شود.

حجت‌الاسلام حسن شجاعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگارموج رسا; اظهار داشت: متاسفه دولت تدبیر و امید در سالیان فعالیت خود با زندگی و معیشت مردم در موارد متعددی بازی کرده و آسیب‌های جدی اقتصادی و معیشتی به مردم وارد کرده است.

وی افزود: دولت در موضوع دلار هم علیرغم وعده‌هایی که داده بود قیمت سر به فلک کشید و هم در اظهار نظرهای که هر از گاهی  از مسئولان به ویژه مسئول دفتر رئیس جمهور بیان شده است، با آرامش روانی جامعه بازی شده است.

نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: سخنان واعظی اینگونه القا می‌کند که دولت با گران کردن دلار پول را از مردم گرفته و صرف هزینه‌های خود کرده است.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این نوع اظهار نظرها پذیرفتنی نیست چرا که اگر راست باشد موجب بی‌اعتمادی مردم می‌شود و اگر دروغ باشد بیان چنین جملاتی بازی با آرامش جامعه است.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *