logo
امروز : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۹:۱۱
امام رضا(ع):از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2021/10/19 ] [ 12 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۱۹۴۶۵

فرمانده‌کل سپاه‌: دشمنان را در میدان جنگ سرگردان کرده‌ایم

فرمانده‌کل-سپاه‌:-دشمنان-را-در-میدان-جنگ-سرگردان-کرده‌ایم
فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان "در جبهه‌ها دشمنان را سرگردان کرده‌ایم" گفت: دشمنان همیشه در حال فرار و عقب‌نشینی هستند‌ و با تلاشمان پشت دشمن را به خاک مالید‌ه‌ایم.

به گزارش موج رسا; سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی در اردبیل با اشاره به تلاش‌ها و اقدامات صورت‌گرفته در کشور در 42 سال گذشته اظهار داشت:‌ دشمنان تحمل پیشرفت ملت ایران را ندارند و سربلندی مردم کشورمان را نمی‌پسندند و از برافروختن شعله‌های نور امید نگرانند چون که می‌خواهند مردم را ناامید و مأیوس کنند.

وی افزود: این داستان چهل و دو سال است که ادامه دارد و ما هم همه‌جا ایستاده و تمامی راه‌ها را بسته‌ایم، خودمان ساخته‌ایم و به همین خاطر است که دشمنان از قوی شدن ما نگرانند، آری همین طور است، دشمنان از ایران قوی، ایران پیشرفته، ایران در رفاه، ایران عزیز، ایران مؤمن، ایران پاک و وارسته، ایران سربلند و مقاوم هراس دارند و آن را نمی‌پسندند.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در مقابل، دشمنان‌ ایران وابسته، ایران نیازمند، ایران تسلیم‌شده و تسخیرشده را می‌خواهند، کار شما عزیزان، کاری جهادی‌وار در همین میدان است؛ درست در مرکز میدان جنگ هستیم و سنگرهای کار و تلاش امروز خط مقدم جنگ در برابر استکبار است.

سردار سلامی بیان کرد: تا امروز ما با تلاش جهادی خود دشمنان را شکسته‌ایم، افسرده کرد‌ه‌ایم و آنان را پژمراندیم؛ به‌خدا این‌گونه است، برای همین من افتخار می‌کنم دست شما را ببوسم این برای دلخوش کردن نیست، ریا نیست، من خود تا 20سالگی کارگر بودم و هم کارگرزاده و امروز با افتخار سرباز خاک‌پای مردمان این وطن و مردم این سرزمین هستم.

وی ابراز کرد: هم‌اکنون ما با هم در یک سنگریم، ما در جبهه‌ها، دشمنان را سرگردان کرده‌ایم، دشمنان همیشه در حال فرار و عقب‌نشینی هستند، ما با تلاشمان پشت دشمن را به خاک مالید‌ه‌ایم و با عنایت خداوند، شهدای والامقام کشورمان و زنان صبور و فداکار به روزهای خوش رسیده‌ایم.

سردار سلامی ادامه داد: توفیق در سختی‌ها و آسایش در دل سختی‌ها‌ست و این سخت طبق فرموده خداوند در قرآن کریم است، امروز راهی جز ساختن کشور نداریم، برای بستن دست دشمنان راهی جز ساختن ایران باقی نمانده است و این وظیفه مقدس ما‌ست که نباید لحظه‌ای بیکار باشیم.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ما دشمن فقر و محرومیت‌ هستیم و در تلاشیم آن را نابود کنیم تا مردم راحت زندگی کنند و دشمنان را ذلیل کنیم که این یک اولویت مهم برای ماست.

سردار سلامی افزود: شما با هم پیش می‌روید، شما در تحریم کار می‌کنید، در محاصره کار می‌کنید، این تلاش‌های بزرگ روزگاری به‌دست خارجی‌ها انجام می‌شد اما امروز به‌دست شما انجام می‌شود، تولید می‌شود، حرکت می‌کند، ساخته می‌شود، موفق می‌شود کشور به جلو حرکت می‌کند و این راه ماست.

وی اظهار کرد: من صمیمانه از تلاش تمامی برادران تشکر می‌کنم و آرزومندم از این دست پروژه‌ها و بزرگتر از آن‌ها که در جای جای کشورمان در حال شکل‌گیری است به‌صورت فراوان ادامه یابد، چرا که کشورمان هم قدرتمند است و هم ثروتمند است و هم بزرگ است و هوشمند و ما همیشه برای پیشرفت و خودکفایی و تسلط بر کشور حرکت می‌کنیم و مردم نقاش خودکفایی کشور هستند و ما به شما افتخار می‌کنیم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *