logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۹۲۸۲
معاون اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان خبرداد

آغاز عملیات اجرایی مسکن ملی برای 4500 زنجانی

آغاز-عملیات-اجرایی-مسکن-ملی-برای-4500-زنجانی
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان از آغاز عملیات اجرایی مسکن ملی برای 4 هزار و 500 زنجانی خبرداد.

سعید شاهین‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: 18 هزار نفر از استان زنجان در طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کردند که از این تعداد 2 هزار نفر ریزش داشت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 16 هزار نفر تعداد نهایی ثبت‌نام شدگان طرح ملی مسکن در استان زنجان هستند، بیان داشت: از این تعداد 13 هزار نفر از شهر زنجان و 3 هزار از شهرستان‌های مختلف استان هستند.

این مسئول از آغاز عملیات اجرایی مسکن ملی برای 4 هزار و 500 زنجانی خبرداد و گفت: مابقی پروژه‌های ساختمانی نیز یا در دست طراحی نقشه بوده و یا منتظر اخذ مجوز از کمیسیون ماده 5 است.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان خاطرنشان کرد: در شهرستان خدابنده نیز 2.5 هکتار به طرح اقدام ملی مسکن اختصاص یافته است که به زودی قراردادهای آن بین بنیاد مسکن و اداره کل راه و شهرسازی نهایی می‌شود.

شاهین‌فر با بیان اینکه یک هزار و 140 نفر در شهرستان خدابنده در طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کردند، افزود: از این تعداد 140 نفر تایید نهایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: 2.5 هکتار زمین اختصاص داده شده در شهرستان خدابنده کل ثبت‌نامی‌های تایید شده را پوشش می‌دهد.

این مسئول با بیان اینکه پروژه کوی زنگان هنوز تحویل شورای اسلامی نشده است، بیان داشت: این پروژه در داخل محدوده قرار داشته و عملیات ساختمانی آن اجرایی می‌شود.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان ادامه داد: قریب به 2 هزار واحد توسط جهاد نصر احداث می‌شود که در کوی نصر 744 و در کوی زنگان یک هزار و 296 واحد خواهد بود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *