logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۹۰۴۸
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان خبرداد

احداث 12000 واحد مسکونی در زنجان

احداث-12000-واحد-مسکونی-در-زنجان
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: به همت شرکت نصر، 12 هزار واحد مسکونی در شهر زنجان در منطقه نیک شهر احداث می‌شود.

عباس راشاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهارداشت: بر اساس مصوبه دولت و کمیسیون ماده 5، رسما یک منطقه به شهر زنجان اضافه شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس این مصوبه نیک شهر به مجموعه شهر زنجان اضافه شده است، افزود: نیک شهر پس از فاز و هفت شهر گلشهر کاظمیه به فاصله یک کلیومتری با سرعت در حال اجرا است.

این مسئول با اشاره به اینکه شرکت نصر واحدهای مسکونی نیک شهر را احداث می‌کند، خاطرنشان کرد: در افق اجرایی آن در چند سال آینده 12 هزار واحد مسکونی احداث می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان خاطرنشان کرد: در حال حاضر احداث یک هزار واحد مسکونی در دست اقدام از سوی شرکت نصر بوده و فازهای بعدی نیز اجرایی می‌شود.

راشاد خاطرنشان کرد: برای اضافه شدن سایر فیش‌های خریداری شده توسط مردم باید وزارت راه و شهرسازی تصمیم‌گیری کند که هنوز هیچ فیشی به مجموعه شهر زنجان اضافه نشده است.

وی یادآور شد: باید از فرصت‌های به وجود آمده برای حل مشکل مسکن مردم همت کرد که با احداث مجموعه نیک شهر بخش بزرگی از مشکل مسکن در شهر زنجان حل می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه اضافه شدن فازهای جدید به شهر زنجان تابع مقررات و شرایطی است که تصمیم‌گیری آن در کمیسیون ماده 5 انجام و پس از بررسی‌های لازم در صورت نیاز مجموعه در نظر گرفته شده به شهر اضافه می‌شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *