logo
امروز : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/25 ] [ 11 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۹۸۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان:

بیش از 2000 تبلت و گوشی در بین دانش‌آموزان زنجانی توزیع شد

بیش-از-2000-تبلت-و-گوشی-در-بین-دانش‌آموزان-زنجانی-توزیع-شد
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: با کمک خیرین، تا کنون بیش از دو هزار تبلت و گوشی در بین دانش‌آموزان استان زنجان توزیع شده است.

حسن مظفری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: خیرین استان زنجان در زمینه تامین تبلت و گوشی فعال بودند و بیش از 2 هزار تبلت در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه 257 دانش‌آموز استثنایی استان زنجان که نیاز به تبلت داشتند تحت پوشش قرار گرفتند، افزود: مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

این مسئول بیان داشت: بخش دیگری از تبلت و گوشی مورد نیاز دانش‌آموزان استان زنجان تامین شده است و به زودی در اختیار دانش‌آموزان استان زنجان قرار می‌گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به شناسایی خانواده‌های نیازمند در زمینه برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه، گفت: بسته‌های معیشتی به خانواده‌های نیازمند از سوی دستگاه‌های ذیربط توزیع شده است.

مظفری خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش و پرورش در زمینه توزیع نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان فعالیت می‌کند که به زودی این توزیع انجام می‌شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *