logo
امروز : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/25 ] [ 11 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۹۱۹
معاون امور عمرانی استاندار زنجان:

باغ موزه دفاع مقدس یکی از پروژه‌های مهم و ملی استان زنجان است

باغ-موزه-دفاع-مقدس-یکی-از-پروژه‌های-مهم-و-ملی-استان-زنجان-است
معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: باغ موزه دفاع مقدس یکی از پروژه‌های مهم و ملی استان زنجان است.

مهرداد سلطانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: باغ موزه دفاع مقدس به عنوان یکی از پروژه‌های ملی استان زنجان است که باید اعتبارات آن از طریق دستگاه کشوری تامین شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر این پروژه در مرحله سفت‌کاری قرار دارد و کارهای نازک‌کاری انجام نشده است، ادامه داد: از ارگان ملی برای تخصیص اعتبار درخواست شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در سال جاری اعضای هئیت امنا و استاندار زنجان تلاش کردند از مسیرهای دیگر برای ادامه اجرای این پروژه اعتبار اخذ کنند تا زمان برگزاری کنگره 3535 شهید استان زنجان اقداماتی انجام می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار زنجان با اشاره به افزایش هزینه‌های اجرای پروژه‌های عمرانی در دو سال اخیر در استان زنجان، خاطرنشان کرد: هزینه‌های اتمام پروژه باغ موزه نیز افزایش چشمگیری دارد.

سلطانی یادآور شد: با توجه به درصد پیشرفت فیزیکی باغ موزه دفاع مقدس استان زنجان، مطمئن نیستم این پروژه سال آینده به بهره‌برداری برسد و امیدوارم به نقطه مطلوب نزدیک شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *