logo
امروز : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۸:۳۶
امام رضا(ع):از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2021/10/19 ] [ 12 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۱۸۷۸۵

اعلام اسامی متهمان در پرونده ترور شهیدان «سلیمانی» و «المهندس»

اعلام-اسامی-متهمان-در-پرونده-ترور-شهیدان-«سلیمانی»-و-«المهندس»
مدیر بخش اطلاع رسانیِ حشد شعبی گفت که طی روزهای آینده اخباری از متهمان در پرونده ترور شهیدان «سلیمانی» و «المهندس» و اسامی آنها، اعلام خواهد شد.

به گزارش موج رسا; به نقل از الفرات نیوز، «مهند العقابی» مدیر بخش اطلاع رسانی «حشد شعبی» عراق سخنانی را در خصوص متهمان پرونده ترور شهیدان «سلیمانی» و «المهندس» مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: طی روزهای آینده اسامی متهمان در پرونده شهیدان سلیمانی و المهندس که سال گذشته در نزدیکی فرودگاه بغداد توسط ایالات متحده آمریکا به شهادت رسیدند، اعلام می‌شود.

مدیر بخش اطلاع رسانی حشد شعبی همچنین اظهار داشت: در پرونده ترور شهیدان سلیمانی و المهندس ۴۰ متهم وجود دارند که برخی از آنها آمریکایی و برخی از آنها عراقی هستند. رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد.

العقابی در ادامه یادآور شد: متأسفانه در عرصه رسیدگی به پرونده شهیدان سلیمانی و المهندس دستگاه قضایی عراق تحت فشارهای داخلی و خارجی قرار دارد. علیرغم این فشارها، دستگاه قضایی عراق عملکرد بسیار خوبی در شناسایی متهمان این پرونده انجام داده است. در روزهای آینده اخباری درباره این متهمان اعلام می‌شود.

گفتنی است، پهپادهای متجاوز ایالات متحده آمریکا یک سال پیش یعنی در روز ۱۳ دی ماه با هدف قرار دادن خودروهای حامل «سردار سلیمانی» و «ابو مهدی المهندس» به همراه هم‌رزمانشان، آن‌ها را در نزدیکی فرودگاه بغداد به شهادت رساندند./مهر

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *