logo
امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/26 ] [ 12 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۶۰۶
مدیرکل پدافند غیرعامل استان زنجان خبر داد؛

کاهش بستری‌ها و فوتی‌های کرونا در زنجان/ محدودیت‌های جدید شنبه اعلام می‌شود

کاهش-بستری‌ها-و-فوتی‌های-کرونا-در-زنجان-محدودیت‌های-جدید-شنبه-اعلام-می‌شود
مدیرکل پدافند غیرعامل استان زنجان گفت: در حال حاضر به دلیل مدیریت هوشمند استان زنجان در کنترل بیماری کرونا، میزان بستری‌ها و فوتی‌های کرونا در استان نزولی است.

محمود زمانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: بر اساس گزارش‌های ارسال شده، استان زنجان در اعمال محدودیت‌ها موفق عمل کرد و اعضای ستاد به ویژه فرمانداران در اجرای طرح هوشمند محدودیت‌ها و طرح شهید سلیمانی عملکرد مطلوبی دارند.

وی با اشاره به مدیریت هوشمند استاندار زنجان در خصوص مدیریت بیماری کرونا در استان زنجان، خاطرنشان کرد: در هفته گذشته نیز مردم و اصناف در خصوص رعایت پروتکل‌ها موفق عمل کردند.

این مسئول با بیان اینکه اجرای طرح شهید سلیمانی از طرح‌‌های موفق در زمینه کاهش و کنترل بیماری کرونا است، افزود: طرح هوشمند در همه شهرستان‌های استان در یک ماه گذشته به خوبی اجرایی شد.

 مدیرکل پدافند غیرعامل استان زنجان یادآور شد: با اجرای مطلوب طرح هوشمند محدودیت‌ها و طرح شهید سلیمانی میزان بستر‌ی‌ها و فوتی‌ها در استان زنجان سیر نزولی دارد.

زمانی با اشاره به همبستگی و مشارکت مردم در اجرای طرح هوشمند محدودیت‌ها و همکاری بین بخشی ادارات استانی، خاطرنشان کرد: امیدواریم استان با رعایت مطلوب پروتکل‌ها به وضعیت مطلوبتری برسد.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های اعلام شده ادامه دارد، افزود: روز شنبه ستاد ملی کرونا برگزار می‌شود و تصمیمات نهایی در خصوص اعمال محدودیت‌ها از سوی ستاد ملی کرونا اخذ خواهد شد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *