logo
امروز : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳
امام رضا(ع):از ما نیست آن که دنیاى خود را براى دینش و دین خود را براى دنیایش ترک گوید. (بحار الأنوار، ج ۷۸، ص ۳۴۶ )
[ 2021/10/20 ] [ 13 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۱۸۵۳۶

مهدی رسولی، دبیری کانون مداحان را نپذیرفت

مهدی-رسولی،-دبیری-کانون-مداحان-را-نپذیرفت
مهدی رسولی که با رأی اکثریت اعضا کانون مداحان به عنوان دبیر این کانون انتخاب شده بود با ارسال نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام قمی اعلام کرد امکان پذیرش این مسئولیت را ندارد.

به گزارش موج رسا; هفته گذشته انتخابات کانون مداحان اهل بیت (ع) برگزار و مهدی رسولی به عنوان دبیر کانون مداحان انتخاب شد. رسولی با ارسال نامه خطاب به حجت الاسلام و المسلمین قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد که در این برهه زمانی پذیرش دبیری کانون مداحان کشور برای او مقدور نیست.

در این نامه آمده است:

در خصوص تحولات اخیر در کانون مداحان کشور، باید عرضه داشت که توفیق خدمت‌گذاری ستایش‌گران آل‌الله (ع) افتخار بزرگی است که خدا را باید بر هر روز و لحظه آن شاکر بود، اما با توجه به تکالیف و وظایفی که از پیش بر گرده حقیر سنگینی می‌کند و کارهای فراوان ناتمام و بارهای عدیده بر زمین‌مانده که هم‌چنان نیازمند حضور و تمحض حقیر و راه‌بری و پیش‌برندگی به‌سوی نقطه مطلوب است و از سوی دیگر وظایفی که متوجه دبیری کانون مداحان کشور می‌باشد، این مسؤولیت فراغت و توان مضاعفی را می‌طلبد که اکنون از عهده حقیر خارج است، فلذا ضمن قدردانی از لطف و محبت همه بزرگواران و دوستان عزیزم، باید عرض کنم پذیرش این مسؤولیت در این برهه زمانی برای حقیر، نه ممکن است و نه مقدور، بلکه بیش‌تر سبب شرمساری در محضر حضرت اباعبدالله (ع) و نیز خادمان با اخلاص آن حضرت خواهد بود.
جمع جوانان باصفای هیأت ثارالله زنجان، هم‌چنان متوقع حضور و وقت‌گذاری این خادم حقیر هستند تا به عهدی که با هم بسته‌ایم وفا کنیم و راهی را که با هم آغاز کرده‌ایم به پایان رسانیم...

بنده و امثال بنده، هنوز نیازمند آموختن و تجربه‌کردن و بال‌گشودن در این عرصه‌ایم و الحمدلله هستند بزرگانی که با کوله‌باری از پختگی و تجربه بتوانند این بار سترگ را به دوش کشند.

از این روی، خواهشمند است رخصت فرمائید بنده هم‌چنان در سنگرهای پیشین در خدمت این جبهه مقدس باشم.

البته با همه توان در خدمت شما و صدیق ارجمند استاد گرامی جناب آقای واعظی و دوستان عزیز در هیأت رئیسه خواهم بود. ان‌شاءالله./مهر

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *