logo
امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/16 ] [ 18 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۱۸۴۲۲
مشاور امور ایثارگران سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد؛

ابلاغ قانون تبدیل وضعیت ایثارگران به استان‌ها/ اطلاعات مشمولان در سامانه کارمند ایران درج شود

ابلاغ-قانون-تبدیل-وضعیت-ایثارگران-به-استان‌ها-اطلاعات-مشمولان-در-سامانه-کارمند-ایران-درج-شود
مشاور امور ایثارگران سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: از دو روز گذشته، قانون تبدیل وضعیت ایثارگران به استان‌ها ابلاغ و دستگاه‌های اجرایی مکلف به اجرای آن هستند.

قاسم علی اکبری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: قانون تبدیل وضعیت ایثارگران به صورت شفاف و صریح بوده و بر اساس آن وضعیت ایثارگران قابل تبدیل است.

وی گفت: بر اساس این قانون، ایثارگرانی که جزو مشمولین ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی ایثارگران هستند، اگر در طول برنامه پنجم بر اساس بند "و" ماده 44 با مجوزهایی که از سازمان‌های بالا دستی گرفتند مشغول به کار باشند، تبدیل وضعیت می‌شوند.

این مسئول بیان داشت: این قانون به استان‌ها و دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است و دستگاه های اجرایی مکلف به اجرا آن هستند.

مشاور امور ایثارگران سازمان امور اداری و استخدامی کشور با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی و رئیس جمهور این قانون را ابلاغ و در در روزنامه رسمی ثبت شده است، افزود: از دو روز گذشته نیز این قانون از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور به استان‌ها ابلاغ شده است.

علی اکبری با بیان اینکه افرادی که مشمول این قانون هستند می‌توانند اطلاعات را در سامانه کارمند ایران بارگزاری کنند، افزود: با بررسی اطلاعات این افراد تبدیل وضعیت می‌شوند.

وی یادآور شد: در حال حاضر دستگاه‌های اجرایی در حال جمع‌آوری اطلاعات مشمولان این طرح هستند و هنوز آمار دقیقی در این زمینه وجود ندارد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *