logo
امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/17 ] [ 3 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۳۹۹
معاون عمرانی استاندار زنجان:

پسماندهای شهرک روی زنجان تا یک ماه آینده به محل جدید منتقل می‌شود

پسماندهای-شهرک-روی-زنجان-تا-یک-ماه-آینده-به-محل-جدید-منتقل-می‌شود
معاون عمرانی استاندار زنجان گفت: انتقال پسماندهای شهرک روی زنجان تا یک ماه آینده به محل جدید محقق می‌شود.

مهرداد سلطانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: محل جدید دپوی پسماند روی در استان زنجان منطقه سردهات انتخاب شده است که مراحل قانونی آن در کارگروه پسماند استان زنجان انجام شده است.

وی از انجام فرآیندهای قانونی و تخصیص زمین برای محل دپوی پسماند روی در استان زنجان خبرداد و گفت: کار اجرایی بر اساس استانداردهای زیست محیطی علیرغم آب و هوای نامساعد در حال اجرا است.

این مسئول بیان داشت: تمام ضوابط زیست محیطی اعلام شده از سوی اداره کل محیط زیست در قالب طرح از طرف متقاضیان که کنسرسیومی از شرکت‌ها است به تصویب اداره کل محیط زیست و کارگروه پسماند استان زنجان رسیده است.

معاون عمرانی استاندار زنجان یادآور شد: محل جدید بر اساس ضوابط اعلام شده احداث می‌شود که امیدواریم مشکلی در اجرای این پروژه به وجود نیابد.

سلطانی با بیان اینکه ماموران و بازرسان محیط زیست استان زنجان به صورت دائم به این امر نظارت می‌کنند، تصریح کرد: تا یک ماه آینده دپوی پسماندهای روی در صورت ادامه روند فعلی در این محل آغاز می‌شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *