logo
امروز : پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/21 ] [ 7 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۳۷۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان:

عوامل خارج از دانشگاه نباید فعالیت‌های دانشجویی را تحت تاثیر قرار دهد

عوامل-خارج-از-دانشگاه-نباید-فعالیت‌های-دانشجویی-را-تحت-تاثیر-قرار-دهد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان گفت: عوامل خارج از دانشگاه نباید فعالیت‌های دانشجویی را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش موج رسا; علیرضا فیروزفر در نشست با اعضای انجمن علمی دانشجویان رشته روان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان اظهار کرد: در دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان برای فعالیت های دانشجویی محدودیتی وجود ندارد و تنها محدودیت ها عبور از چارچوب های تعریف شده نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه جریان های دانشجویی نباید اجازه دهند عوامل خارج از دانشگاه فعالیت های دانشجویی را تحت تاثیر قرار دهد، ابراز کرد: بنای استکبار در همه عرصه ها و با روش های مختلف در صدد ساقط کردن جمهوری اسلامی بود که با لطف الهی همواره در نیل به اهدافشان شکست خوده اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان افزود: اگر تاریخچه بعد از انقلاب به دقت مورد مطالعه قرار بگیرد بسیاری از شیطنت های نظام سلطه علیه جمهوری اسلامی عیان می شود.

وی با اشاره به اینکه ملّت ایران درگیریهای داخلی و کشتارهای منافقین، جنگ ۸ ساله تحمیلی و ترورهای دانشمندان هسته ای را تجربه کرده است، خاطرنشان کرد: جمهوری‌اسلامی با تکیه بر داشته های داخلی روی پای خود ایستاده است.

فیروزفر با بیان اینکه گروه روان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان یکی از گروه های موثر واحد زنجان است، گفت: در شرایط حاضر کرونایی کلینیک روان شناسی دانشگاه باید فعالانه و مسئولانه وارد کار شود.

وی با اشاره به اینکه انجمن های علمی دانشجویی و بالاخص انجمن روان شناسی باید برای فعالیت ها برنامه جامع ارائه دهد و نقطه اتکای برنامه ها روزمرگی نباشد، ادامه داد: انتطار دارم فعالان انجمن علمی روان شناسی و دانشجویان این رشته کلینیک روان شناسی را فعال کنند و به جد برای فعالیت آن مطالبه گری کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان تصریح کرد: در فعالیت های علمی و تشکیلاتی از تجارب گذشتگان استفاده کنید و این فرهنگ سازی باید از محیط های دانشجویی شروع شود.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *