logo
امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/26 ] [ 12 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۲۱۴
معاون اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان:

رانندگان برای عبور از محورهای زنجان – طارم به زنجیر چرخ مجهز باشند

رانندگان-برای-عبور-از-محورهای-زنجان-–-طارم-به-زنجیر-چرخ-مجهز-باشند
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: ضروری است رانندگان برای عبور از محورهای زنجان – طارم و زنجان – تهم – چورزق به زنجیر چرخ مجهز باشند.

جواد یوسفی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: در حال حاضر در اغلب راه‌های استان زنجان بارش باران و برف گزارش شده است که ضروری است رانندگان از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند.

وی با بیان اینکه در همه گردنه‌های استان شاهد بارش برف و باران هستیم، افزود: نیروهای راهداری مشغول پاک سازی محورهای مواصلاتی استان هستند.

این مسئول بیان داشت: شدیدترین بارش برف در محور زنجان – تهم- چورزق، زنجان – طارم و زنجان - دندی گزارش شده است و بقیه محورها بارش ملایم‌تری دارند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان عنوان کرد: در حال حاضر شاهد بارش برف در قسمتی از آزاد راه زنجان – قزوین هستیم که موجب کندی حرکت خودروها شده است.

یوسفی گفت: ضروری است افرادی که قصد عبور از محورهای زنجان – تهم و زنجان – طارم دارند به زنجیر چرخ مجهز باشند تا در صورت نیاز استفاده کنند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *