logo
امروز : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/11 ] [ 28 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۱۲۹

ترامپ مدیر آژانس امنیت سایبری آمریکا را اخراج کرد

ترامپ-مدیر-آژانس-امنیت-سایبری-آمریکا-را-اخراج-کرد
رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار توئیتی، مدیر آژانس امنیت سایبری آمریکا را به علت مخالفت با نظر وی مبنی بر وقوع تخلف انتخاباتی، اخراج کرد.

به گزارش موج رسا; به نقل از هیل، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا که از نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ ناراضی است و بارها با ادعای تقلب، صحت آن را زیر سوال برده است؛ «کریس کربز» ریاست آژانس امنیت سایبری و زیرساخت‌ها را اخراج کرد.

کربز هفته گذشته، در بیانیه‌ای گفته بود: هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه هر یک از سیستم‌های رای‌گیری، آرا را گم یا حذف کرده‌اند؛ وجود ندارد حال آنکه شواهدی هم مبنی بر تغییر یا غفلت از آرا پیدا نشد.

ظاهراً این بیانیه اصلاً به مذاق ترامپ خوش نیامده چراکه طی توئیتی نوشت: بیانیه اخیر کریس کربز حول امنیت انتخابات ۲۰۲۰، به شدت نادرست بود چراکه در این انتخابات کلاهبرداری‌ها و تقلب‌های زیادی صورت گرفت ازجمله رای‌دادن مردگان، عدم اجازه به ناظران برای رصد حوزه‌های رای‌گیری، خرابکاری در سامانه‌های دریافت رای که آرا را به نفع بایدن تغییر داد و بسیاری موارد دیگر. بنابراین، الساعه، پُست کریس کربز به عنوان مدیر آژانس امنیت سایبری و زیرساخت‌ها خاتمه یافت.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *