logo
امروز : سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/26 ] [ 12 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۰۶۸
امام جمعه زنجان:

کُشتی، میراث ملی است/ حمایت از کشتی استان زنجان را پیگیری می‌کنم

کُشتی،-میراث-ملی-است-حمایت-از-کشتی-استان-زنجان-را-پیگیری-می‌کنم
امام جمعه زنجان گفت: حمایت مالی از ورزش قهرمانی به‌ویژه کشتی، تمام بستر برای پیشرفت نبوده و در کنار آن، تفکر عملی نیز برای پیاده‌سازی برنامه‌ها لازم است.

به گزارش موج رسا; آیت‌اله علی خاتمی در دیدار رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: پیدا کردن دلایل عقب‌رفت و کاهش تعداد کشتی‌گیران، اقدام خوب و در واقع قدم اول است.

وی با بیان اینکه پس از پیدا کردن دلایل، نوبت به رفع عیوب می‌رسد، خاطرنشان کرد: برای رفع عیوب باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده شود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با تاکید بر اینکه حمایت مالی، تنها الزام برای پیشرفت نیست، گفت: اگر حامل خوبی باشد اما تفکر منطقی و عملیاتی وجود نداشته باشد نتیجه نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه اقتضائات و شرایط در زمان‌های مختلف، متفاوت بوده است، اظهار داشت: زمانی، نیاز به سینه‌سپر کردن و زور بازو برای دفاع بود اما امروز، مرزها با ابزارهای الکترونیکی کنترل می‌شود.

آیت الله خاتمی خاطرنشان کرد: هر وقت، نیاز احساس شده، عرصه نیز برای رشد، فراهم بوده است.

وی تصریح کرد: تقویت و پیشرفت ورزشکاران باید از مدارس آغاز شود.

وی افزود: علاوه بر حمایت‌های مالی، باید در حوزه تفکرات عملی از ظرفیت‌های سمن‌ها، تشکل‌ها، گروه‌ها و پیشکسوتان نیز استفاده شود تا زمینه روانی لازم برای پیشرفت این رشته ورزشی فراهم شود چرا که کشتی، میراث ملی است.

امام جمعه زنجان گفت: در خصوص حمایت از ورزش کشتی استان زنجان هر موردی که برای کمک به جوانان لازم باشد تا حد توان، پیگیری‌ می‌کنم.//آ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *