logo
امروز : چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/20 ] [ 6 جمادی الثانیه 1442 ]
شناسه خبر : ۱۸۰۵۹
معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان:

دورهمی‌های خانوادگی مهمترین عامل شیوع کرونا/ با برگزار کنندگان مراسم عروسی و عزا برخورد می‌شود

دورهمی‌های-خانوادگی-مهمترین-عامل-شیوع-کرونا-با-برگزار-کنندگان-مراسم-عروسی-و-عزا-برخورد-می‌شود
معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان گفت: با برگزاری هر نوع مراسم عروسی و عزا به صورت تجمعی در روستاهای استان زنجان برخورد قانونی می‌شود.

خدابخش مرادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت: بر اساس تصمیم ستاد استانی کرونا در زنجان مراسمات عروسی و عزا نباید با تجمع برگزار شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دورهمی‌های خانوادگی، برگزاری مراسم‌های عزا و عروسی مهمترین عامل شیوع کرونا است، افزود: بر اساس تصمیم ستاد کرونای استان با برگزاری چنین مراسم‌هایی به شدت برخورد می‌شود.

این مسئول از رصد دهیاران، هسته‌های همیار سلامت، نیروی انتظامی و مراکز بهداشت روستاهای استان در خصوص برگزاری هر نوع مراسم تجمعی خبرداد و گفت: با برگزار کنندگان مراسم‌های تجمعی برخورد می‌شود.

 معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان یادآور شد: در حال حاضر شرایط مناسبی برای برگزاری مراسم‌های تجمعی وجود ندارد و ضروری است همشهریان از برگزاری این نوع مراسم‌ها به شدت پرهیز کنند تا قطع زنجیره کرونا را در استان شاهد باشیم چرا که همکاری مردم تنها راه قطع انتشار این ویروس است.

مرادی با بیان اینکه از سوی ستاد کرونا دستورالعملی به چاپخانه‌های استان ارائه شده است تا از چاپ هر گونه کارت دعوت برای عروسی و عزاخودداری کنند، افزود: باید مراسم‌های عروسی و عزا با حداقل افراد پیش‌بینی شده برگزار شود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *