logo
امروز : شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۳:۱۳
پیامبر اکرم (ص) فرمود:براى شهادت حسین علیه السلام ، حرارت و گرمایى در دلهاى مؤمنان است که هرگز سرد و خاموش نمی‌شود.(جامع احادیث الشیعه ، ج 12، ص 556)
[ 2021/10/16 ] [ 9 ربيع الاول 1443 ]
شناسه خبر : ۱۸۰۰۷
گزارش؛

معاون بایدن؛ صهیونیست‌ترین سیاست‌مدار آمریکا/ رئیس جمهور در سایه ایالات متحده را بشناسید

معاون-بایدن؛-صهیونیست‌ترین-سیاست‌مدار-آمریکا-رئیس-جمهور-در-سایه-ایالات-متحده-را-بشناسید
دولت آینده آمریکا نیز مانند دولت های گذشته این کشور حامی سرسخت صهیونیست کودک کش است و با وجود افرادی در سایه مانند کاملا هریس که طرفدار اسرائیل هستند موضعشان در قبال ایران تغییر نخواهد کرد.

به گزارش موج رسا; از آنجایی که همه دنیا چشم به نتایج انتخابات آمریکا دوخته اند و منتظر هستن تا از میان دو نامزد دمکرات ها و جمهوری خواهان یعنی جو بایدن و دونالد ترامپ یکی انتخاب شود و این درحالی است که معاون یکی از نامزد های این انتخابات پر تنش شخصی قابل تامل با مواضع ضد ایرانی و دوست‌دار صهیونیست قرار دارد.

کامالا هریس سناتور دموکرات این شخصی که در دور مقدماتی این حزب برای  انتخابات ریاست جمهوری2020آمریکا به نفع بایدن کناره‌گیری کرد.
 
این سناتور دموکرات در حال حاضر به عنوان معاون اول و شریک انتخاباتی نامزد دموکرات‌ها در انتخابات 2020آمریکا برگزیده شد.
 
یادآور می شود که شوهر کاملا هریس فردی به نام داگلاس امهاف فردی یهودی است که در صورت پیروزی بایدن و هریس در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان) امهاف به اولین شوهر یهودی معاون رئیس‌جمهور در تاریخ آمریکا تبدیل خواهد شد. 
 
با تو جه به اینکه کاملا هریس سخنرانان کنفرانس سالیانه لابی «کمیته روابط عمومی آمریکا و اسرائیل (آیپک) بوده یکی از حامیان سرسخت رژیم صهیونیستی است همچنین به تازگی در یکی از سخنرانی های انتخاباتی خود بر حمایت بی قید و شرط آمریکا از اسرائیل تاکید کرد و وعده داد دولت بایدن - هریس در قبال تامین امنیت اسرائیل متعهد خواهد بود.
 
 
این سناتور کالیفرنیایی در ادامه بر حمایت بی دریغ بایدن از اسرائیل تاکید و نقش بایدن در تامین حمایت های نظامی اسرائیل زمانی که معاون «باراک اوباما» رئیس جمهوری پیشین آمریکا بود را یادآور شد. دولت بایدن برای اعطای کمک به تل‌آویو شرط نخواهد گذاشت.
 
این اظهارت و شواهد موجود به خوبی گواه بر این موضوع است که پشت پرده و هدایت کننده دولت آینده آمریکا چه شخصی با تفکرات خطرناکی قرار دارد.
 
به وضوح روشن است که کاملا هریس قرار است در واقع  از نقابی به نام جوبایدن سیاست مدار کهنه کار آمریکایی استفاده کند و خود را پشت آن پنهان کند تا نقشه های صهیونیست ها را اجرا کند و کمکی باشد به ادامه حیات این رژیم در حساس ترین منطقه جهان.
 
 
 
کامالا هریس می‌گوید که در صورت پیروزی در انتخابات، دولت آینده آمریکا اجازه نخواهد داد ایران به سلاح اتمی دست یابد و به حمایت‌ها از تل‌آویو ادامه خواهد داد.
 
با نگاه به اظهارات هریس درباره برنامه هسته ای ایران مشخص می شود که سیاست های آمریکا در قبال ایران تغییری نمی کند و دولت آینده آمریکا نیز بر مواضع ضد ایرانی خود ایستاده است.
 
دولت آینده آمریکا نیز مانند دولت های گذشته این کشور حامی صهیونیست کودک کش است و با وجود افرادی در سایه مانند کاملا هریس که طرفدار یهودی ها هستند موضعشان در قبال ایران تغییر نخواهد کرد پس باید دولت و مردم کشورمان مانند گذشته نیز هوشایر باشند که آمریکا زمان حال  با آمریکایی 40سال گذشته هیچ تفاوتی ندارد بلکه در قبال ایران گستاخ تر نیز شده اند. 
 
منبع: راه دانا
 

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *